Anaokulu, miniklerimizin en hayal ettiği okulların başında gelmektedir. Evde anne ve babasının himayesinde olan çocuk, aile ortamına alışmıştır. Bu dönem çocukların dış dünya ile ilk kez kendi başlarına karşı karşıya geldikleri dönemdir. İlk kez anne ve babadan ayrılacaklardır. O nedenle anaokulu ya da anasınıfı miniklerimizin hem en büyük sevinci hem de en büyük üzüntüsü olabilmektedir. Bu dönem, sadece çocuklar için değil anne ve babalar için de zorlu oluyor. Onları ilk kez hayatla baş başa bırakacak olmanın verdiği mutluluk, tedirginliği de yanında getirmekte. O zamana kadar bir dakika bile yanımızdan ayırmadığımız yavrularımız, hayata ilk yalnız adımı atıyordur. Her ne olursa olsun, kendi tedirginliğimizi bir kenara bırakmalıyız. Ve tamamen onların bu zorlu geçiş sürecini en kolay atlatabilmenin yoluna bakmalıyız.

Uzun yıllar sürecek bu okul serüveninde, çocuklarımızın birçok okul araç ve gereçlerine ihtiyaçları olacaktır. Onların başında da okul çantaları gelmektedir. Anaokulu ve anasınıfında kitap, defter, kalem, beslenme gibi ürünlerini taşımak için kullandığımız bu çantaları ileriki dönemlerde laptop, tablet, anahtar, evrak gibi diğer eşyaları kullanmak için de tercih ediyoruz.  Anaokulu Çantaları ve Anasınıfı çantaları -hangi ismi söylerseniz söyleyin- miniklerimiz için en önemli aksesuarlardır. Özellikle okula gitmediği dönemlerde, yavrularımız en çok, varsa abla ve ağabeylerinin, yoksa yakınlarının okul çantalarını merak eder. Onları karıştırmak, içinde ne var ne yok dağıtmak, incelemek ihtiyacı hisseder. Hepimizin başına gelmiştir. Kötü niyet değildir belki ama, ağabey ve ablalar da bu inceleme olayına çok fazla sıcak bakmazlar.

Anaokulu Çantası Çeşitleri Nelerdir?

Anaokulu çantalarını öncelikle kız ve erkek çocuklar için farklı olarak üretilmesi bakımından ayırmamız gerekir. Kız çocuklarımız için üretilen çantalarımız, daha çok pembe veya kırmızı renkte olur. Çünkü onların en çok sevdikleri renklerin başında bu iki renk gelir. Minik kızlarımızın beğendiği birçok kadın çizgi film karakteri de bu çantalara işlenmiştir. Barbie, Frozen, Çilek Kız, Minios gibi dönemin en sevilen karakterlerini çocuklar sırtlarında taşımaktan mutluluk duyacaklardır. Kız çocuklarımız için en çok tercih edilen anaokulu çantası modelleri bunlardır. Zaten çocukları o dönemde okula bağlanmanın en önemli yollarından biri de onlara sevdikleri karakterlerin aksesuarlarından almaktır. Erkek çocuklarımız ise, daha çok mavi, ardından da siyah çantaları tercih eder. Onların de sevdikleri çizgi film karakterleri çantalarını süslemektedir. Batman, Spiderman, Arabalar, Süperman gibi yılların eskitemediği dostları, okulda da yanlarında olsun isterler! Hem kız hem de erkek çocuklarımın tercih edeceğini çantalar da mevcuttur. Özellikle, hayvan figürlü sırt çantası çeşitleri, en çok tercih edilen modellerdendir. Sevdikleri hayvanın figürünü sırtlarında taşımaya eminim bayılacaklardır.

Okul Çantası Kullanırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Daha büyük çocuğunuz yoksa ve çocuğunuz anaokuluna başlayacaksa ilk kez bir okul alışverişi yapıyorsunuz demektir. Çocukları için ilk kez okul alışverişine çıkan ebeveynlerin en çok sorduğu soru “okul çantası nasıl seçilmelidir?” sorusudur. Dünyada en önemli şey sağlıktır. Hele hele en değerli varlıklarımızın, çocuklarımızın sağlığı, kendi sağlığımızdan da önde gelir. Dolayısıyla alınacak çantanın öncelikle çocuğun sağlığına zararlı olmamasına dikkat edilmelidir. Çantanın üretiminde kullanılan kumaşın, çocuğun tenine zarar vermemesi, kanserojen madde barındırmaması göz önünde bulundurulması gerekenlerin başında gelir. Her çantanın, üretimde kullanılan kumaş çeşitleri, etiketinde yazmalıdır. Bu eğer eksik ise, zaten o ürünü tercih etmemelisiniz.

Öte yandan, çantanın boyutunun, çocuğunuzun boyuna göre olması ikinci önemli maddedir. Buna paralel olarak, çantanın askılığının çocuğunuzun boyuna göre ayarlanabilir şekilde olması gerekir. Ayrıca, çantanın barındırdığı bölme, çocuğunuzun ihtiyacını karşılayacak şekilde olmalıdır. Anasınıfına ya da anaokuluna giden çocuğunuz için çok bölmeli çanta almanıza gerek yoktur. Bunun yanında, ortaokula ya da liseye giden çocuğunuza seçeceğiniz çanta da tek gözlü olmamalıdır. Fazlaca kitap defterin yanında, okula götürdükleri eşyalar da artacağı ve çeşitleneceği için bol gözlü cepli çantalar tercih etmelisiniz. Öte yandan, çantanın hafif olması, özellikle minik yavrularımız için önemli bir husustur. Onların sırt sağlığı açısından buna dikkat edilmesi gerekir.

Okul Çantasında Neler Olmalı?

Her şeyden önce çocuğunuza, ağır yükler yüklememelisiniz. Bunun için çantasında, gereksiz eşyalar bulunmamalıdır. Okulda ihtiyacı olmayan hiçbir eşyayı, çocuğunuza taşıtmamalısınız. Buna, yanında olması gerekmeyen kitap, defter, boya kalemleri de dahildir. O gün dersinin olmadığı kitabı çocuğun çantasına koymak, ona ağırlıktan başka fayda sağlamayacaktır. Okulda kullanacağı defter, kitap, kalem ve diğer eşyalarının yanı sıra, çocuğun okulda neye ihtiyaç duyacağı iyi belirlenmelidir. Beslenmelerinde gerekli olan yiyecek ve içecek, eksik edilmemelidir. Ki okulda, sağlıksız besinlere yönelmesi engellensin. Çantada olması gereken asıl materyallerin başında, günlük temizlik ihtiyacını giderecek malzemelerin olması gelmektedir. Sabun, peçete, ıslak mendik, -özellikle pandemi döneminde- temizlik dezenfektanı çocuğunuzun çantasında daima bulunmalıdır. En önemli hususlardan bir de çocuğun kimliğinin, çantada bulunmasıdır. Ya da ailenin irtibat numarasının, adresinin yazılı olduğu bir kart yer almalıdır. Ayrıca, herhangi bir olumsuzluğa karşı da çocuğun yanında bir miktar para bulunması gerekir.

Toptan Anaokulu Çantası Fiyatları

Global Promosyon olarak, toptan olarak ürün satışı yapmaktayız. Erkek ve kız çocuğu ürün grubunda çok uygun fiyata çanta bulmanız mümkündür. Özellikle aşağıdaki ürün çeşitlerimizle ilgili, her bütçeye uygun ürün satın alabilirsiniz:

  • 1-3 yaş sırt çantası erkek / kız
  • 3-4 yaş sırt çantası erkek / kız
  • 2-3 yaş sırt çantası / kız

Okul çantası deyince aklınıza gelebilecek hemen her model ve marka ürünü, Web sitemizde bulmanız mümkündür. Dilerseniz bizi telefonlarımızdan arayarak, ürün yönlendirmesi konusunda destek alabilirsiniz. Promsoyoncantalari.com olarak, sadece satış öncesi ve satışta değil, satış sonrası da her konuda destek sağlamaktayız. Yıllardır kurumsal firmalara sağladığımız destekle, promosyon ürün piyasasında son derece geniş bir yere sahibiz.

Anaokulu Çanta Seti

Anaokulu ya da anasınıfı çantası deyince akıllara en çok gelmesi gereken ürün, anaokulu çanta setidir. Bu sette, okul çantasının yanı sıra, bir de çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu beslenme çantası mevcuttur. Takım olarak alabileceğiniz bu çantalar iyi, çocuğunuza çok güzel bir kombin oluşturabileceksiniz. Dilerseniz, ayrı ayrı satılan ürünlerimizi de birlikte alma şahsına sahipsiniz. Web sitemizde çok geniş bir ürün yelpazemiz vardır. Bunların dışında ürün sormak veya sipariş etmek isterseniz bizlere telefonla ya da e-posta üzerinden ulaşabilirsiniz.

Anaokulu Çantalarının Ürün ve Kumaş Yapısı

Anaokulu çantaları, ürün olarak hafif bir yapıya sahiptirler. Küçük yaştaki çocuklarımızın taşıyacağını düşünerek ağır olmayan kumaşlardan üretilir. İçine konulacak okul aksesuarlarını, çocuğunuzun yaşıyla birlikte düşünerek, bu sağlık açısından olması gereken bir durumdur. Bununla birlikte çantamız; rüzgâr, yağmur, kar gibi dış etmenlerden koruyan kumaş yapısı vardır. Taşıdığınız kitap defter gibi aksesuarlarınız, zarar görmez. Çantalarımızın sırt askılığı, geniş yüzeyli ve içi pedli şekilde üretilmiştir. Bu sayede, miniklerimizin omzu, yükten ağrımaz ve sırt ağrılarına yol açmaz özelliktedir. Çantalarımızda bulunan plastik ayar tokaları da sağlamdır. Hemen kırılma yapmaz, uzun yıllar kullanım ömrü sunar. Çantalarımız, sağlam ve çift dikişlidir. Dikiş yerleri, ağır yükleri dahi kaldıracak şekildedir.

Teslimat ve Kargo

Anaokulu ve anasınıfı okul çantalarımızda, minimum sipariş adedi, 1000 adettir. Daha az veya daha fazla miktardaki siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek alımlarda adet fiyatı değişecektir. Kişiye özel üretilen ürünlerimiz, son onayı müşteriden alınarak üretime girer ve bu nedenle iade bulunmamaktadır. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ya da müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargolar ile, sağlam ve korunaklı bir şekilde yollanır. Patlak, ezik veya defolu koliler teslimat sırasında kargo şirketinin yetkilileri nezaretinde açılarak tutanak tutulmalıdır.

Gösterilen sonuç sayısı: 10

Show sidebar

Anaokulu Beslenme Çantası – 10409

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Beslenme Çantası – 10410

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10401

Sırt Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10402

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10403

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10404

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10405

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10406

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10407

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10408

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.