Bebekli annelerin, günlük kullanmada en çok ihtiyaç duyduğu şeylerden biri bebek çantasıdır. Bir bebeğin günlük bakımı için pek çok şeye ihtiyaç duyulur. Alt temizliği için bez, pudra, ıslak mendil. Beslenme ihtiyacı için mama, biberon, önlük, sıcak su termosu, kaşık, mama kavanozları. Giyim için yedek kıyafetler, önlük… Tüm bunlar, dışarı çıktığınızda bebeğiniz için olmazsa olmaz eşyalarınızdır. Tüm bunların bir yerden başka bir yere götürülmesi ve düzenli bir şekilde muhafaza edilmesi için bebek bakım çantasına ihtiyaç vardır. Anne Bebek Bakım Çantası olarak da adlandırılan bu ürünler, ebeveynler için hayat kurtarır. Çünkü bebeklerimiz hemen her an bakıma muhtaçtırlar. Ve yukarıda saydığımız ürünlerin tamamı, bir bebeğin günlük yaşamında bakımda olmazsa olmaz eşyalarıdır.

En İdeal Bebek çantaları Modelleri

Her üründe olduğu gibi, Anne Bebek Çantası ürünlerinde de onlarca marka ürünün arasında yüzlerce bebek çantası çeşitleri bulabilirsiniz. Fakat sizin için önemli olan, ihtiyacınız olan en ideal bebek bakım çantasını tercih etmenizdir. Bizim en değerli varlıklarımız bebeklerimiz ve çocuklarımızdır. Bu nedenle onların ihtiyacını gidermek, onları mutlu etmek, onların konforunu sağlamak için elimizden gelen her şeyi yapmamız gerekir. Dışarı çıktığımızda, en büyük yardımcımız olan çantalarımızı yanımızdan ayırmamalıyız. Ve bebeğimizin ihtiyacı olan tüm eşyaları, bir düzen içinde çantamızın içine yerleştirmeliyiz. Bu, sabırsız olan bebeklerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, onun sorunlarını gidermek için oldukça önemlidir. Bebeklerin ev dışındaki halleri sorun veya sorunlu olabilir. Bunun yanında, bebeğiniz sıkıntılı bir dönemden de geçiyor olabilir. Tüm bu sorunların arasında, bebek çantasında ihtiyacınız olan eşyayı aramakla uğraşmamalısınız. Bu nedenle sizler, hangi çanta işinizi kolaylaştıracaksa onu edinmelisiniz. Aşağıda, sizlere yol gösterecek birkaç soru-cevap alanımız mevcuttur. Bunlara bakarak doğru çantaya karar verebilirsiniz.

Bebek bakım çantası nasıl olmalı?

Anne bebek çantası tavsiyesi isteyenlerin en öncelikli sorusu budur. Bebek bakım çantaları öncelikle ihtiyacınızı karşılayacak kadar bölmeye sahip olmalıdır. İhtiyacınız olan eşyayı ararken içinde kaybolmamalısınız. Her eşyanın çantadaki yeri belli olmalıdır. Bunun yanında ergonomik yapıya sahip olmalıdır. Çanta hafif olmalıdır. Hamilelikten yeni çıkmış anneyi, bir de çantanın ağırlığı yormamalıdır. Belki de bebekle birlikte bu çantayı taşıması gerekecektir. Çantanın kumaşı silinebilir ve su geçirmez olmalıdır. Kimyasallar içermemelidir. Bunlar, kıyafetlere sinerek bebeğe zarar verebilir. “Anne bebek bakım çantası nasıl olmalı?” sorusu soranlara verilmesi gereken en önemli cevaplardan biri de şudur. Çantada, biberon bölmesi, bebek arabası askı aparatı, ıslak mendil gibi küçük eşyalarınızı koyabileceğiniz ayrı bir göz, mamanın ısısını muhafaza edebilecek termal gözü de olursa, en ideal çanta olmuş olacaktır.

Anne bebek çantası alırken nelere dikkat edilmeli?

Bebek bakım çantası seçerken öncelikle ürünün kumaşının sağlıklı olmasına dikkat edilmelidir. Piyasada oldukça fazla çanta bulunmaktadır. Bunların birçoğu zararlı ithal kumaştan üretilmekte, ya da bu şekilde ülkemize giriş yapmaktadır. Kumaşın, kesinlikle kanserojen madde taşımadığından emin olmanız lazım. Bundan sonraki süreçler ise, tamamen sizin kullanım şeklinize göre değişmektedir. “Bebek bakım çantası alırken nelere dikkat edilmeli?” sorusunu soran anne veya baba adayları… Seçeceğiniz çanta, her şeyden önce iç ve dış tasarımı ile işinizi kolaylaştırmalıdır. Her eşyayı koyacak bir cebiniz veya bölmeniz olması gerekir. Biberon bölmesi ayrı, ıslak mendil gibi küçük eşyalarınızı koyacak bölme ayrı, kirli ve temiz çamaşırları koyacağınız yer ayrı olmalıdır. Daha da güzeli, mama, süt veya biberon gibi sıcak muhafaza edilmesi gereken eşyalarınız için de termal bir alan da bulunmalıdır. Çanta hafif olmalıdır. Su geçirmez kumaştan üretilmelidir.

Hangi bebek bakım çantası kullanışlı?

Her çanta olduğu gibi yüzlerce farklı çeşit bebek bakım çantası modeli bulunmaktadır. Bebek Sırt Çantası, Askılı Bebek Bakım Çantası, Omuz Askılı Bebek Bakım Çantası… Bu modellerden sadece birkaçıdır. Bu nedenle, anne veya baba adayları kararsız kalmakta ve “Bebek çantası nasıl olmalı?” diye sormaktadırlar. Hangi çantayı taşımak size kolay gelecekse o çanta sizin için kullanışlıdır. Ancak bizce, hangi tür çanta alırsanız alın, sırt çantaları daha taşıması uygun çantalardır. Kucağınızda çocuğunuz varken, aynı anda o çantayı taşımak sizler için zor olacaktır. Onun dışında, cebi ve gözü bol olan çantayı seçmeniz sizin için büyük avantaj olacaktır. Bebekler sabırsızdır. Bebek sabırsız olunca, aile de büyük panik başlar. Eli ayağı birbirine girer. Bebeğin ihtiyacı olan eşyayı da bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu nedenle, çantada, yerleştirdiğiniz her eşyanın yeri, gözü belli olmalıdır. Örneğin, bebeğiniz mama için ortalığı birbirine katarken, siz çantanın içinde, eşyaların arasında boğulmamalısınız. Özetle, bebek bakım çantası çeşitleri olarak hangisinin kullanışlı olacağına siz karar vermelisiniz. Fakat, asıl kullanışlı olan çanta çok gözlü ve neyin nerede olduğunu bilebildiğiniz çantadır.

Bebek bakım çantası içinde neler var?

Anne bebek çantasının içinde, ihtiyacınız olan tüm eşyaların olması kadar, ihtiyacınız olmayan hiçbir eşyanın da bulunmaması gerektiği önemlidir. Çantayı, gereksiz, işinize yaramayacak eşyalarla doldurmamalısınız. Bebeğiniz için yedek zıbın çantada kesinlikle olmalıdır. Üstünü kirletebilir ve yedek kıyafete kesinlikle ihtiyacınız olacaktır. Bunun yanında tulum, eldiven, çorap, yelek ve şapka da bebeğinizin her an yanında olması gereken kıyafetleridir. Temizlik, en önemli şeylerin başında gelmektedir. Bu nedenle, ıslak mendil, fazladan bebek bezi ve bez değiştirme örtüsü de mutlaka olmalıdır. Hatta bu saydıklarımız, fazladan olmalıdır. Hava her an soğuyabilir, ya da rüzgâra dönebilir. Yaz ayı olsa da bebeğinizi korumanız gerecektir. Bu nedenle bir de battaniyeye ihtiyacınız olacaktır. Ve son olarak da pişik kremi… Bunlar bebek çantasında olması gereken 10 temel malzemedir.

Bebek bakım çantası hangi marka?

Anne bebek bakım çantası tavsiyesi isteyenler, çanta markası konusunda da kararsız kalmaktadırlar. Hayattaki en değerli varlıkları olan bebekleri için bu konuyu bu kadar önemsemeleri oldukça normaldir. Çünkü piyasada oldukça fazla çeşit bebek bakım çantası mevcuttur. Fiyatları da birbirinden oldukça farklı olan bu ürünler anne ve babaların kafalarını karıştırmaktadır. Biz Global promosyon olarak, ürünün markasından önce sağlıklı olup olmamasına ve arkasından kalitesine dikkat etmenizi önermekteyiz. Çantanın, zararlı kumaştan yapılmıyor olması en önemli kıstasınız olmalıdır. Kanser maddesi barındıran ithal edilmiş birçok ürünün piyasada olduğu basına yansımıştı. Biz yerli üretim kumaş kullanarak hem bildiğimiz kumaşın ürününü kullanıyor hem de ülke sermayesine katkıda bulunuyoruz.

Anne bebek çantası nasıl yıkanır?

“Bebek bakım çantası yıkanır mı?” gibi sorular, ebeveynlerden oldukça fazla gelmektedir. Bu soruların cevabını vermek için çantanızın kumaşının özelliklerine bilmemiz gerekir. Birçok çanta, makinede yıkamaya karşı dayanıksızdır. Bu, çantanın kumaş ve dikiş yapısından kaynaklanmaktadır. Makineye attığınız vakit, çantanızın kumaşının bozulması ve deforme olması olası veya kaçınılmaz bir durumdur. Bunun yerine, çantanız çok kirlendiyse, kuru temizlemeye vermenizi tavsiye ederiz. Ya da elde yıkamak da bir çözümdür. Elde yıkarken de kimyasal temizleyiciler kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu ürünlerdeki kimyasalların etkileri çantaya koyduğunuz çocuğunuzun kıyafetleri veya diğer eşyalarına sirayet edebilmektedir. Çantanız eğer makinede yıkamaya müsaitse, yine kimyasal temizleyiciler veya deterjanlar kullanmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Anne bebek bakım çantanız eğer çok kirlenmediyse, nemli bir bezle belirli periyodlarda silmeniz yeterli olacaktır diye düşünüyoruz.

Toptan Anne Bebek Bakım Çantası Fiyatları

Yukarıda detaylı bilgisini paylaştığımız anne bebek bakım promosyon çantaları fiyatları, birçok faktöre göre değişmektedir. Öncelikle kumaşının kalitesine göre üretim maliyeti değişmektedir. Bunun yanında çanta üzerinde kullanılan aksesuarlar da üründeki etiketin değişmesine neden olmaktadır. Ayrıca, alacağınız adede göre de satıcılar sizlere maliyet çıkarmaktadır. Promosyon çanta sektörünün lideri Global Promosyon olarak uzun yıllardır kurumsal firmalarla çalışmaktayız. Buradan gelen tecrübemizle müşterilerimize daime en kaliteli ürünü ve satış sonrası hizmetleri sunarız. Toptan promosyon çanta satışlarımızda olsun, promosyon çanta üretiminde olsun daima sizlerin yanınızdayız. Sizlere en kaliteli ürünü, en uygun ve indirimli fiyat sözümüzle her zaman sizleri destekliyoruz. Zevkinize göre beğenebileceğiniz tüm ürünleriyle Global Promosyon yanınızda.

Sipariş, Teslimat ve Kargo

Termos çantalarımızda, minimum sipariş adedi, 1000 adettir. Daha az veya daha fazla miktardaki siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek alımlarda adet fiyatı değişecektir. Kişiye özel üretilen ürünlerimiz, son onayı müşteriden alınarak üretime girer ve bu nedenle iade bulunmamaktadır. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ya da müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargolar ile, sağlam ve korunaklı bir şekilde yollanır.

Tek bir sonuç gösteriliyor

Show sidebar

Bebek Bakım Çantası

Bebek Çantaları, annelerin vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, biberon, bez, ıslak mendil gibi bebek malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.