Promosyon Sırt çantası, geçtiğimiz on yılda reklama olan ihtiyaç ile en revaçta olan pazarlama ürünü olmuştur. Artık birçok şirket; bünyesine yeni kattığı personeline, birçok özel okul ve dershane kaydını yaptığı öğrenciye, birçok firma katıldığı bir organizasyonda misafirlerine, sırtında logosunu, sloganını taşıtmak ve bu şekilde reklamını yapmak üzere, el veya sırt çantası hediye etmektedir. Bu ürünün seçilmesinin en önemli sebebi de Promosyon çanta fiyatlarının diğer reklam araçlarına göre düşük olmasıdır. Şöyle bir hayal edin; Toplu taşıma araçlarında, kalabalık bir AVM’de, yolda, caddede, insanların yoğun olarak yaşadığı her yerde. Sırtında sürekli sizin firmanızın, okulunuzun, şirketinizin ismini taşıdığı birileri var. Ve bu insanlar, sessiz bir şekilde ama sürekli sizin isminizi bir başkasına pazarlıyorlar. Gerçekten kulağa oldukça güzel gelen bir şey değil mi? Bunun bilincinde olan firmalar, çoktan promosyon ürünlerine yatırım yapmaya başladı bile…

Birçok profesyonel hatta profesyonel olmayan firma artık, yıllık harcama bütçelerine reklamı da katıyorlar. Televizyon reklamları, radyo reklamları, billboard gibi açık hava reklamlarının yanı sıra, dijital mecralarda da yayımlanmak üzere reklamlara bütçeler ayırılırlar. Promosyon ürünleri de firmaların başvurduğu önemli reklam aracı haline gelmiştir. Bunlardan biri de çantadır. Hal böyle olunca, Promosyon Toptan Çanta İmalatı yapan firma sayısı da artmıştır. Özellikle, kişilere ve firmalara özel olarak üretim yapan firmalar vardır. Global Promosyon olarak biz de en kaliteli ürünü, en uygun fiyata sizlerin ayağına getiriyoruz. Perpa Ticaret Merkezi’nde bulunan ofisimize gelip hem ürünlerimiz hakkında görüşebilir hem de firmamızı yakından tanıma fırsatı bulabilirsiniz.

Toptan Promosyon Sırt Çantası Fiyatları

En çok tercih edilen promosyon ürünlerinden olan çantaların, en alttan en üste kadar her kalite çeşidinde bulmanız mümkündür. Bu nedenle ürünlerin fiyatları da çok fazla değişkenlik göstermektedir. Özellikle Fason deri çanta imalatı yapan birçok firma bulunmaktadır. Yılların promosyon ürünü tecrübesine sahip firmamız, zaten kaliteli ürün gamıyla hep müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmuş ve bunun sonucunda da hep elit firmalarla çalışmıştır. Siz değerli potansiyel müşterilerimize de en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Her türlü promosyon ürününde olduğu gibi, toplu ya da yüksek adetli alımlarda Promosyon bez Çanta fiyatlarında da ayrıca bir indirime sahip olursunuz. Bizlere, 0212 227 42 37 , 0535 950 51 39 numaralı telefonlarımızdan ya da promosyoncantalari.com internet adresimizden ulaşabilir ve Toptan sırt Çantası için fiyatları fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Promosyon Sırt Çantası Modelleri ve Çeşitleri

Sırt çantalarımız modellerine gelecek olursak, Global Promosyon olarak biz en çok spor ve aktiviteler için kullanılan sırt çantaları ile okul, ana okulu ve dershane çantalarını müşterilerimize satmaktayız. Geniş iç hacimleri ve bol iç-dış gözleriyle her ürününüzü çeşitlendirmenizi, ürün çeşidine göre sınıflandırmanızı sağlar. Son derece fazla sayıda gözü barındırır. Çift dikişli taşıma askıları uzun yıllar kopma yapmaz. Geniş yüzeyli bu askı aparatları, yüksek hacimli eşyalarınızı da rahatlıkla taşımanızı sağlar. Çünkü omuzunuzu ve boynunuzu yormaz. Okul çantası imalatçıları olarak biz ürettiğimiz ürünlerin elde taşıma kulplarını da yine aynı şekilde elinizi acıtmadan rahatlıkla taşımanıza olanak verecek şekilde tasarlamaktayız.

  • Promosyon Okul Çantası:

    Öğrencilerimizin kitap, defter, kalem, kalemlik gibi okul araç ve gereçlerini taşımak için kullandıkları çantalardır. Genelde, çift askılı olarak yaygın olsa da, tek askılı modelleri de vardır. Çift dikişleri sayesinde bu askılar uzun yıllar kullanım imkânı sağlar. İçi sünger ile doldurulan çantalarımız, içinde ne kadar yük olursa olsun, sırtınızda boynunuzda ağrı yapmaz, sizleri yormaz, konforlu bir taşıma sağlar. Aynı şekilde, elde taşıma kulpu da bulunmaktadır. Çantayı elinizde taşımak istediğinizde, ergonomik yapısı sayesinde ellerinizde acıtma ve iz yapmaz, rahat rahat taşımanızı sağlar.

  • Promosyon Dershane Çantası:

    Dershane, kurs, özel okul gibi kurumlarımızın, öğrencilerimize kayıtlarında verdikleri veya hediye ettikleri çantalardır. Bu çantalarda, özellikle logo baskı yapılmaktadır. Firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak seçilen renk ve logo yeri bu çantalar için son derece önemlidir.

  • Promosyon Ana Okul Çantası:

    Bu çantalarımız da miniklerimiz için özel olarak ürettiğimiz çantalarımızdır. Yaşları itibariyle daha sempatik ürünler ve cıvıl cıvıl renklerle satışa sunduğumuz bu çantalarımızda, lisanslı çizgi film karakterlerini de bulabilirsiniz. Bazı modellerimiz, miniklerimizin okulda yiyeceklerini taşımaları için beslenme çantalarıyla birlikte satışa sunulmakta, bu çantalar, ana çantaları tasarım olarak da tamamlamaktadır.

Promosyon Sırt Çantası Nereden Alınır?

Promosyon sektörünün büyümesi ve gelişmesine paralel olarak Toptan çanta alıp satmak birçok kişinin gelir kapısı olmuş, çanta tedarikçileri de artar olmuştur.  Erkek ve Kadın çanta üreticileri, Promosyon Bez Çanta imalatı, Deri çanta imalatı, Fason çanta imalatçılarını hemen hemen her yerde görmek artık mümkün. Ancak bu işin en profesyonelce yapıldığı ve Sırt Çantası üreticileri ile Bez Çanta üreticilerinin en çok olduğu bulunduğu birkaç lokasyon bulunmaktadır. İstanbul çanta imalatçıları veya Bez çanta imalatı İstanbul deyince akla ilk Perpa, Merter, Gedikpaşa ve İSTOÇ gelmektedir. Merter çanta imalatçıları ile, Gedikpaşa çanta imalatçıları uzun yıllar promosyon ürünlerinde piyasanın kalbi olmuşlardır. Birçok kaliteli ürünü, uygun fiyata bulmanız mümkündür. Bunun yanında İstoç Toptan Çanta fiyatları da promosyon ürünleri açısından oldukça uygundur. Fakat Global Promosyon olarak biz, sizlere en uygun fiyata en kaliteli ürünü bir telefon ile kapınıza kadar getiriyoruz.

Kumaş Yapısı

Tamamen elyaf ve pamuklu kumaştan üretilen ürünlerimiz, uzun yıllar kullanabileceğiniz dayanıklılıktadır. 600 D veya 420 D İmperteks Kumaş seçeneğimiz mevcuttur. Kumaşlarımızın ana özelliği, büyük oranda su geçirmez oluşudur. Su itici özelliği sayesinde yağmur sularını ürünün üzerinden kaydırır ve içeri geçmesini önler. Kalitesi sayesinde, güneş ışığından etkilenmez, renkleri hemen solmaz. Özellikle dikiş alanları, 2 kez düğümlenmiş olup, çabuk kopma yapmaz. Bu sayede istediğiniz eşyayı taşıyabilme özelliğine sahiptir.

Opsiyon Seçenekleri

Her üründe olduğu gibi, Sırt Çantalarında da geniş opsiyon seçeneğiniz bulunmaktadır. Öncelikle, ürünlerimizin rengini kendiniz belirleyebilirsiniz. Şirketinizin veya firmanızın logosuna uygun renk seçebilme opsiyonuna sahipsiniz. Öte yandan logo baskıya müsait ürünlerimizden seçtiğinizde kurumsallığınıza kurumsallık katacaksınız. Ayrıca, sırt çantalarımız için tek askı ya da çift askı ürünlerimizden tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Neden Tercih Edilmeli / Nerelerde Kullanılır?

Promosyon ürünleri, uzun zamandır firmaların önemli reklam kaynağı olmuştur. Sizler de promosyon sırt çantası ürünlerimizden birini seçerek geniş alanlara reklamınızı yapma olanağına erişebilirsiniz. Okullar, dershaneler, ana okulları, kreşler… Birçok firma artık logolarını bastırdıkları çantaları müşterilerine hediye ederek potansiyel müşteriler elde etme peşine düştüler. Ve birçok firma da bu konuda oldukça başarılı oldu.

Ürün ve Gövde Yapısı

Daha önce de belirttiğimiz gibi, ürünlerimiz su geçirmezdir. Çift tarafından saplı olarak kullanılmakla birlikte, sökülüp takılabilen orta omuz askısına da sahiptir. Dış tarafında bir fermuarlı göz, iç tarafında yine bir fermuarlı göz ile fermuarsız bölme bulunur. Sırt çantası olan ürünlerimiz de sağlam kolçakla sizlere gelmektedir. Onun da içinde ve dışında gözleri bulunmaktadır.

Teslimat ve Kargo

Seyahat çantalarımızda, minimum sipariş adedi, 1000 adettir. Daha az veya daha fazla miktardaki siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek alımlarda adet fiyatı değişecektir. Kişiye özel üretilen ürünlerimiz, son onayı müşteriden alınarak üretime girer ve bu nedenle iade bulunmamaktadır. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ya da müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargolar ile, sağlam ve korunaklı bir şekilde yollanır. Patlak, ezik veya defolu koliler teslimat sırasında kargo şirketinin yetkilileri nezaretinde açılarak tutanak tutulmalıdır.

52 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Anaokulu Beslenme Çantası – 10409

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Beslenme Çantası – 10410

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10401

Sırt Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10402

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10403

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10404

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10405

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10406

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10407

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Anaokulu Çantası – 10408

Anaokulu Çantası, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Laptop Sırt Çantası

Laptop Sırt Çantası yanımızda olması gereken Laptop ve eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Laptop Sırt Çantası – 10819

Laptop Sırt Çantası yanımızda olması gereken Laptop ve eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.