Çantalar, uzun yıllar insanlar için hem bir ihtiyaç hem de bir aksesuar olmuştur. Eşyalarını saklamak ve taşımak için kullanılan çantalar, modanın gelişmesiyle birlikte bir aksesuar olagelmiştir. İster klasik giyim olsun, isterse de spor giyim olsun… Hemen her tarzın tamamlayıcısı çantalar olmuştur. İnsanlar için bir gözlük, bir bileklik ya da cüzdan gibi çantalar da ihtiyacın yanında giyimin bir parçası olmuşlardır. Klasik giyinen bir beyefendinin kravatı, son yıllarda çantasıyla aynı düzeyde olmuştur. Ya da muhteşem bir geceye hazırlanan hanımefendinin ihtiyacı olan şey, kıyafetine uyan mükemmel bir çantadır. Ya da hafta sonu eşinizle birlikte gittiğiniz bir doğa yürüyüşü ya da koşusunda yanınıza almanız gereken en önemli aksesuar çantadır.

Bele Takılan Çanta Modelleri

Pratik kullanımıyla öne çıkan çantalardan biri de bel çantası modelleridir. Promosyon çanta olarak da kullanılan bu ürünler, halk arasında kemer çantası ya da belden bağlamalı çanta olarak da bilinir. Genel olarak spor giyim tarzının bir parçası olan bu çantalar, küçük spor çantası olarak tercih edilirler. Sezonun trendini yansıtacak tarzda üretilen bu çantalar faklı kumaş ve desen seçenekleriyle kullanıcısına sunulurlar. O yüzden, bel çantaları da modanın önemli bir parçasıdır. 90’lı yalların önemli bir aksesuarı olan bu çantalar, yeniden trend haline gelmesiyle birlikte tekrar raflarda ve gardıroplarda yerini almaştır. Siz de web sitemizde bulunan son günlerin önemli trendi bel çantası ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu modeller arasından bütçenize uygun olan çantaları koleksiyonlarınıza ekleyebilirsiniz.

Freebag Çanta Bayan

Giyimine önem veren hanımların baş aksesuarlarından biri de çantalar ve cüzdanlardır. Klasik giyimin bir parçası olan bel çantaları, kadınların vazgeçilmez aksesuarıdır. Sadece içine bir şeyler koymak için değil, kombini tamamlayan bir parça olması nedeniyle de büyük önem arz etmektedir. Bugün baktığımızda, birçok kadının dolabını kadın bel çantası modelleri süslemektedir. Rahatlık ve şıklığın adı olan bu çantalar, renk renk, desen desen üretilmekte, şıklığına dikkat eden kadınların önemli tercihlerinden biri olmaktadır. Özel gecelerde, çarşıda, pazarda, sahilde, etkinliklerde, gezmelerde. Hemen her yerde, bel çantalarını kullanmak kadınlar için bir seçenektir. Klasik giyimin yanında, kadın spor giyiminde de kadın spor bel çantaları tercih edilebilir ürünlerdir. Rahatlığın ve şıklığın sembolü olan bu çantalar ile tüm kadınlar daha şık görülecektir.

Freebag Çanta Erkek

Artık erkekler de şıklığına oldukça önem vermektedir. Bu nedenle tercih ettiği kıyafetin yanındaki tamamlayıcı aksesuarlara dikkat etmektedir. Buna bağlı olarak gözlük, kemer, cüzdan gibi çantalar da şıklığın bir parçası haline gelmiştir. Bu çantalardan biri de bel çantasıdır. Erkek bel çantaları daha çok spor modelde olmaktadır. Takım elbisenin yanında bel çantası uygun düşmeyecektir. Bu nedenle erkek bel çantası modellerini dile getirirken spor bel çantasını düşünmemiz gerekir. Genel olarak spor tarza hitap eden bel çantaları son derece şık tasarımlarla kullanıcıların beğenisine sunulur. Erkeklerin yürüyüş, koşu gibi sportif faaliyetlerini yaparken kullandığı çantalardan biri olan bel çantaları, yanımızda olması gereken küçük eşyaları taşımak için kullanılır. Anahtar, anahtarlık, cüzdan, telefon gibi aksesuarları bu çanta ile taşımak oldukça yaygın bir kullanıştır. Bunun dışında erkek kullanıcılar için en tercih edilebilir çantalardan olun Omuz Çantası ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bel Çantası Çeşitleri

Yandan bağlamalı çanta ya da bele takılan çanta olarak da adlandırılan bel ben çantalarının hem erkekler için hem de bayanlar için farklı modelleri bulunmaktadır. Bunların dışında unisex model olanlar en fazla tercih edilen ürünlerdir. Sadece zamanın trendini yansıtmakla kalmayan bu ürünler, günlük hayatta büyük kolaylık sağlarlar. Elimizin altında olması gereken küçük eşyalarımızı taşımak için büyük çanta veya poşete gerek bırakmazlar. Bazı modellerde bulunan küçük eşya gözleri ise, bambaşka bir kolaylıktır. Kapı akbili, anahtar gibi hemen bulunamayacak küçük aksesuarlarımızı koymak için mükemmel bir yoldur. Genelde fermuarlı olarak açılan kapaklar sayesinde rahat bir kullanım sağlarlar. Bazı modellerde ise bunun yanında toka da bulunur. Bu ise, özellikle toplu taşıma gibi yoğun alanlarda eşyalarınızın güvenliğini sağlar.

Toptan Promosyon Bel Çanta Fiyatları

Rahatlık ve kolay tasarımları ile öne çıkan bel çantaları, oldukça geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Bunda, üründe kullanılan materyaller, aksesuarlar, kumaş kalitesi, ürünü boyutu etkili olmaktadır. Özet olarak söylemek gerekirse, ilk önemli etken, ürünün kalitesidir. Bu sadece bel çantalarına göre değil, tüm ürünler için geçerli bir maddedir. Öte yandan, bel çantaları oldukça farklı tasarıma sahip çantalardır. Farklı tasarım, farklı üretim teknikleri gerektireceği için, bu da fiyatların farklı olmasına sebep olmaktadır. Özet olarak, çantanın büyüklüğü, kullanılan malzeme, baskı ya da nakış özellikleri, cep sayıları, bel çantalarında fiyat farkına sebep olan etmenlerdir. Global Promosyon toptan çanta satışı yapmaktadır. Uzun yıllardır var olduğumuz sektöre, toptan promosyon çanta imalatı ve satışıyla yeni bir soluk getirdik. Yüksek adetli alım yaptığınız için, piyasanın oldukça altında, indirimli ve uygun fiyatla sizlere satış yapmaktayız.

Kaliteli ve Konforlu Bel Çantalarında Kumaş ve Ürün Yapısı, Logo Baskı

Yeniden değerlendirilen, yenilenebilir, atık ve fazla kumaşlardan üretilen bel çanta modelleri, son derece çevre dostu ürünlerdir. 600D veya 420 D imperteks kumaştan üretilen çantalarımız oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar kullanım ömrü sunar. Hemen yıpranma yapmaz. İstenilen kumaş renginde kaliteli üretim yapılır. Serigraf veya nakış baskı seçeneklerimiz mevcuttur. Bir promosyon ürünü olduğu gibi şirketinizin veya firmanızın logosunu bastırabilir, bu şekilde pazarlama ve reklam aracı olarak tercih edebilirsiniz. Kadın, erkek, genç, yaşlı, çocuk, yetişkin, 7’den 77’ye hemen her kesimin kullandığı bel çanta modellerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak ve web sitemizde bulunmayan ürünlerimizi görmek için hemen bizi arayabilir veya web sitemizden form doldurabilirsiniz.

Teslimat ve Kargo

Promosyon Bel çantalarında, en az sipariş adedi, 1000 adettir. Farklı adetteki siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek alımlarda adet fiyatı değişecektir. Kişiye özel üretilen ürünlerimiz, son onayı müşteriden alınarak üretime girer ve bu nedenle iade bulunmamaktadır. Ürünlerimiz, üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ya da müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargolar ile gönderilir. Sağlam ve korunaklı bir şekilde yollanır. Eğer kolileriniz patlak, ezik veya defolu ise işlem teslimat anında yapılmalıdır. O anda kargo şirketinin yetkilileri nezaretinde açılarak tutanak tutulmalıdır.

Gösterilen sonuç sayısı: 2

Show sidebar

Freebag Bel Çantası

Bel Çantaları, bele kilit sistemiyle bağlanan, genelde küçük eşyaların, yada paranın konduğu imperteks kumaştan yapılan dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Promosyon Bel Çantası

Bel Çantaları, bele kilit sistemiyle bağlanan, genelde küçük eşyaların, yada paranın konduğu imperteks kumaştan yapılan dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.