Makyaj, kadınlar için sadece bir ihtiyaç değil, daha da ötesini ifade ediyor. Kendilerini iyi hissettirmek için bir araç, psikolojisini düzelten bir aktivite vs. Günlük hayatta, sabah evden çıkmadan ya da iş yerine, ofise geldiğinde işe başlamadan makyaj yapılsa da gün içinde o makyaj birkaç kez tekrarlanır. Bu nedenle makyaj malzemeleri sabit bir yerde kalamaz. Kadınlar, makyajı tazelemek, yinelemek için malzemelerini yanlarında götürmek zorunda kalırlar. Fakat bu malzemeleri kol çantasında taşımak zor olabiliyor. Çantadaki diğer eşyalarla karışabiliyor. Kırılıp dökülebiliyor. Ya da hijyen açısından da sorun yaşatabiliyor. Bu açıdan baktığımızda makyaj çantası ya da diğer adıyla kozmetik çantalar kadınlar için büyük kurtarıcı olmaktadır. Her kadın, yanında taşıdığı günlük kol çantasında, bir de makyaj malzemelerini taşımak için bu çantalara ihtiyaç duymaktadırlar. İhtiyaç duyduğunuz kaliteli, güvenilir ve sağlık açısından en sorunsuz makyaj çantalarını, Global Promosyon güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Makyaj Çantasında Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Kişisel bakımın olmazsa olmazı makyaj çantalarıdır. Gün içinde güzel görünmenin yanı sıra kendini iyi hissetmenin bir yolu olan makyajınızı yapmak için gerekli olan malzemeleri güzelce ve zarar gelmeden taşıyabilmelisiniz. Peki alacağınız çantada hangi özelliklerin olmasına dikkat etmelisiniz?

  • Değişik boyutlarda tercih edilebilmeli
  • Birden çok bölmesi olmalı
  • Su geçirmez malzemeden üretilmeli
  • Taşıması kolay olmalı

Günlük hayatta ne kadar makyaja ihtiyacınız olacağını bilemeyebilirsiniz. Ya da herkes aynı miktarda makyaj malzemesini yanında taşımak istemeyebilir. Bu nedenle ihtiyacınız kadar malzemeyi taşıyacak bir çanta edinmelisiniz. Örneğin, 2-3 parça makyaj malzemesiyle 10-12 parça makyaj malzemesini koyacağınız çantanın boyutu aynı olmamalıdır. Edinebiliyorsanız, her boyut çanta edinmeli ve ihtiyacınız kadar malzemeyi yanınızda taşımalısınız. Bu yüzden çanta üreticileri de farklı boyutta makyaj çantası üretmeli ve satmalıdırlar.

Makyaj malzemesini çantanın içinde bölümlere ayırabilmeniz önemlidir. Hem, istediğiniz malzemeyi rahatça bulabilmelisiniz. Hem de eşyalar birbirine değip kırılma yapmamalıdır. Bunun için çok bölmeli makyaj çantası satın almalısınız. Makyaj çantasına ayrıca başka bir eşya da koyma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu kez gözlerden birini makyaj dışı malzemeler için de tercih edebilirsiniz. Böylece makyaj malzemenizle diğer malzemeleri de ayrı yerde tutmuş olursunuz. Bu da makyaj malzemesinin kullanışlılığı açısından oldukça önemlidir.

Makyaj çantanızı, başka bir çantanın içine koymadan yanınızda taşımanız gerebilir. Ya da içine koyduğunuz çanta yağmur veya suya maruz kalabilir. Böyle bir durumda ne yapmalısınız? Ya da şöyle soralım, ne yapmalıydınız? Makyaj yapabilmeniz için kullanacağınız eşyalarınızın yağmur, rüzgâr gibi dış etmenlerden korumalısınız. Bunlar su ya da rüzgâr aldığı zaman zarar görecektir, belki kuruyup ya da sulanıp kullanılamaz hale gelecektir. Bunun önüne geçmek için su geçirmez makyaj çantası kullanmanızı öneriyoruz.

Son olarak… İnsanlar için dışarıda, bir yere giderken bir şey taşımak zor olabilir. Hatta külfet gelebilir. Bu belki günlük hayatta en çok yanınızda olması gereken bir aksesuar ya da çanta olabilir. Bahsettiğimiz şey evet makyaj çantası. Her ne kadar boyutları büyük olmasa da makyaj çantalarının taşıması da insanlara zor gelebilir. Ancak bunu yanınızda taşımak da zorundasınızdır. İşte bunun için makyaj çantaları kesinlikle, kolay taşınabilir olmalıdır. Ya da şöyle diyelim, makyaj çantanız, malzemelerinizi koyabileceğiniz büyüklükte olmalıdır. Ancak bunun yanında içine koyacağınız çantalara sığacak kadar da küçük olmalıdır.

Makyaj Çantasının İçinde Hangi Ürünler Olmalı?

İdeal bir makyaj çantası, kişiye özel ve programa özel olmalıdır. Yani makyaj çantasında olacak eşyalar, her şeyden önce programa göre seçilmelidir. Giyeceğiniz kıyafet uygun tercih edilen eşyalar, sizin için önemlidir. Çantada, fazladan veya gereksiz makyaj malzemesinin olmaması, taşımayı kolaylaştırır. Hangi makyaj malzemeleri olmazsa olmazdır?

  • Maskara ve göz kalemi
  • Ruj ve dudak kalemi
  • Fondöten ve kapatıcı
  • Allık

İdeal bir makyaj çantasında, yukarıda saydığımız 4 ürün kesinlikle olmalıdır. Tabi bu ürünlerden birkaç farklı renk olduğunu düşünürsek çantanız oldukça kabarık olacaktır. Bunun için, maskarayı, göz kalemini, ruju veya dudak kalemini, giyeceğiniz kıyafete göre tercih etmelisiniz. Gereksiz makyaj malzemesi size külfetten başka bir şey kazandırmayacaktır.

Makyaj Çantası Nasıl Hazırlanmalı?

Makyaj çantası hazırlığı, içinde bulunan duruma göre değişmektedir. Yani, katılmanız gereken bir düğün, davet, özel bir gece, iş seyahati, toplantı veya günlük işler. Eğer gün içinde yapacağınız makyajınız için bir makyaj çantası hazırlayacaksanız, bu küçük makyaj çantası diğer adıyla minimal makyaj çantası olmalıdır. İçinde ruj, pudra, pudra fırçası ve rimel bulundurmanız yeterlidir. Bunun yanında parfüm, göz kalemi de eklerseniz daha da ideal bir çanta olur. Bunun yanında asılabilir makyaj çantası çeşitlerini de düşünebilirsiniz. Ayrıca günlük kullanım için şeffaf makyaj çantalarından da tercih edebilirsiniz. Fakat bunlar içindeki malzemeleri gösterdiği için içine koyacağınız eşyalar için dikkatli olmakta fayda var. Katılacağınız düğün, davet veya özel bir gece organizasyonu ise, yanınızda bulunması gereken profesyonel makyaj malzemesidir. O gece çıkabilecek herhangi bir olumsuzluğa karşı hemen hazırlıklı olmalı, sorunu çözebilecek ekipmanlar yanınızda olmalıdır. Eğer katılacağınız bir iş seyahati ise, kesinlikle yanınızda makyaj bavulu ya da makyaj çantası el valizi bulunmalıdır. Muhtemelen bu uzun süreli bir seyahat olacaktır ve tüm eşyaların kesinlikle yanınızda bulunması gerekir.

Makyaj Çantası Çeşitleri

Makyaj Çantasının nasıl hazırlanacağına dair yukarıdaki bölümde, bu çantaların çeşitlerine dair bilgiler vermiştik. Bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Makyaj Çantası Modelleri, sizin ihtiyacınız olan makyaj ürünlerinin çeşitlerine göre değişir. Yani ürünlerin çokluğuna, taşıma şekline ve kullanım alanına göre farklılık gösterecektir.

Küçük Makyaj Çantaları ya da Minimal Çantası: Günlük yaşamınızda yanınızda bulunması gereken asgari makyaj malzemenizi taşımanız için gerekli olan çantadır. İçinde genelde sadece ruj, pudra, pudra fırçası ve rimel bulunur. Bunlar da evden çıkmadan yaptığınız makyajı gün içinde tazelemek için kullanırsınız.

Şeffaf Makyaj Çantası: Küçük boyutludur. Üretiminde kullanılan plastik malzemesi nedeniyle çanta şeffaf yapıdadır. İçine koyduğunuz eşyalarınız dışarıdan görülür. Hoş bir görüntüsü vardır.

Asılabilir Makyaj Çantası: Bunların boyutları bir tık daha büyüktür. Kapağında bir kanca bulunur. Bu kanca ile, makyaj yaptığınız alanda bir yere sabitleyebilirsiniz. Yine günlük makyajınız için gerekli olan malzemeleri taşımak için kullanabilirsiniz.

Makyaj Bavulu ya da Makyaj Çantası El Valizi: Uzun soluklu iş seyahatine çıkılacaksa yanınızda olması gereken makyaj çantasıdır. Tüm makyaj malzemelerinizi yanınızda taşımanıza ve götürmenize olanak sağlar. Oldukça büyük boyutludur.

Kozmetik Çanta Modelleri

Kozmetik diye adlandırılan çantaların, makyaj çantalarından farkı bulunmamaktadır. Sadece kullanım alanına göre bu isim değişebilir. Örneğin bir makyaj çantasını kadınlar makyaj malzemesini taşımak için satın alırlar. Ancak aynı çanta, erkekler için diş fırçası, diş macunu, tarak, jöle, krem, parfüm, deodorant gibi kişisel bakım eşyalarını koymak için kullandığı kozmetik çantadır. Kişisel bakımına önem veren erkekler, özellikle uzun iş seyahatlerinde kozmetik çantaları oldukça fazla kullanır. Erkek kullanıcılar, kadınlara göre daha sade renkler tercih eder. Üzerinde herhangi bir baskı olmayan çantalar, erkekler için daha kullanılabilir ürünlerdir. Öte yandan erkekler, kişisel bakım ve makyaj ürünü olarak daha az eşya kullanır. Bu da daha küçük çanta ihtiyacı demektir. Bu bakımdan, erkekler, kadınlara göre boyut olarak genelde daha küçük kozmetik çantalardan tercih ederler.

Toptan Makyaj Çantası Fiyatları

Global Promosyon olarak, kaliteden ödün vermeden, en uygun fiyatlı makyaj çantalarını sizler için üretiyoruz. Bütçenizi yormayan satın alabileceğiniz makyaj çantası ya da kozmetik çanta modelleri promosyoncantalari.com’da sizleri bekliyor. Geniş ürün yelpazemizle, şıklık ve kaliteyi bir arada isteyen tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz. Sadece ürün satışı sırasında değil, ihtiyacınız olan ürünün belirlenmesinde ve satış sonrasında da sizlere destek veriyoruz. Yıllardır çalıştığımız kurumsal firmalar ile geliştirdiğimiz satış ağımıza sizleri de davet ediyoruz. Toptan makyaj çantası üretimi ve satışı, toptan kozmetik çantaları üretimi ve satışı ile 7 gün 24 saat bizlere telefonlarımızdan ve web sitemizdeki iletişim formundan ulaşabilirsiniz. Hemen arayın, toplu siparişlere özel indirimlerden sizler de faydalanın.

Teslimat ve Kargo

Makyaj çantalarında, en az sipariş adedi, 1000 adettir. Farklı adetteki siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek alımlarda adet fiyatı değişecektir. Kişiye özel üretilen ürünlerimiz, son onayı müşteriden alınarak üretime girer ve bu nedenle iade bulunmamaktadır. Ürünlerimiz, üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ya da müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargolar ile gönderilir. Sağlam ve korunaklı bir şekilde yollanır. Eğer kolileriniz patlak, ezik veya defolu ise işlem teslimat anında yapılmalıdır. O anda kargo şirketinin yetkilileri nezaretinde açılarak tutanak tutulmalıdır.

Gösterilen sonuç sayısı: 12

Show sidebar

Makyaj Çantası – 11301

Kozmetik Çantaları ya da diğer adıyla makyaj çantaları, kadınların vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, günlük hayatta kullanılan makyaj malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Makyaj Çantası – 11302

Kozmetik Çantaları ya da diğer adıyla makyaj çantaları, kadınların vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, günlük hayatta kullanılan makyaj malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Makyaj Çantası – 11303

Kozmetik Çantaları ya da diğer adıyla makyaj çantaları, kadınların vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, günlük hayatta kullanılan makyaj malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Makyaj Çantası – 11304

Kozmetik Çantaları ya da diğer adıyla makyaj çantaları, kadınların vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, günlük hayatta kullanılan makyaj malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Makyaj Çantası – 11305

Kozmetik Çantaları ya da diğer adıyla makyaj çantaları, kadınların vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, günlük hayatta kullanılan makyaj malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Makyaj Çantası – 11306

Kozmetik Çantaları ya da diğer adıyla makyaj çantaları, kadınların vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, günlük hayatta kullanılan makyaj malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Makyaj Çantası – 11307

Kozmetik Çantaları ya da diğer adıyla makyaj çantaları, kadınların vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, günlük hayatta kullanılan makyaj malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Makyaj Çantası – 11308

Kozmetik Çantaları ya da diğer adıyla makyaj çantaları, kadınların vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, günlük hayatta kullanılan makyaj malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Makyaj Çantası – 11309

Kozmetik Çantaları ya da diğer adıyla makyaj çantaları, kadınların vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, günlük hayatta kullanılan makyaj malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Makyaj Çantası – 11310

Kozmetik Çantaları ya da diğer adıyla makyaj çantaları, kadınların vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, günlük hayatta kullanılan makyaj malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Makyaj Çantası – 11311

Kozmetik Çantaları ya da diğer adıyla makyaj çantaları, kadınların vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, günlük hayatta kullanılan makyaj malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Makyaj Çantası – 11312

Kozmetik Çantaları ya da diğer adıyla makyaj çantaları, kadınların vaz geçilmez aksesuarıdır. Bu çantalar, günlük hayatta kullanılan makyaj malzemelerinin konulduğu dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.