Çantaların hem kadınlar için hem de erkekler için yeri ayrıdır. Yıllar önce sadece bir kadın aksesuarı olarak tercih edilen çantalar, artık erkekler için de vazgeçilmez bir aksesuardır. Aksesuardır diyoruz. Çünkü bu ürünler önceleri sadece bir ihtiyaçtı. Makyaj malzemesi, cüzdan, gözlük, evrak, araç ruhsatı, anahtar… Tüm bu malzemeleri, bu çantalarla taşınıyordu. Şimdilerde ise yakışıklı erkekler için bir kemer gibi, cüzdan gibi şıklığı tamamlayıcı… Güzel bayanlar için de zarafeti üst noktaya çıkaracak mükemmel bir aksesuardır. Her ne için kullanılırsa kullanılsın. Çantalar, gündelik yaşantımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Sırt çantaları, evrak çantaları, spor çantaları, laptop çantaları, kozmetik çantalar… Bez çantalar, plaj çantaları, eczane çantaları… Seyahat çantaları… Onlarca çanta modellerinden yüzlerce farklı ürün artık hayatımızdadır.

En Uygun Bayan Omuz Çantası Modelleri

En çok tercih edilen kadın çantalarından biri de omuz çantalarıdır. Çantasız dışarı çıkmayan kadınlar için bu ürün vazgeçilmezdir. Spor kombinlerinden klasik iş kıyafetlerine kadar… Hemen her giyim türünde askılı omuz çantaları en çok tercih edilen ürünlerdir. Spora giderken ya da bir doğa yürüyüşü yaparken yanınızda birçok eşyaya ihtiyaç duyarsınız. Söz gelimi, yedek kıyafet, havlu, yiyecek ya da içecek. Tüm bu eşyaların rahatça taşınması için spor omuz çantalarına ihtiyaç vardır. Yanınızda çokça eşya taşınması gerektiğinden bu modeller genelde büyük boyutlu olmaktadırlar. Günlük ve iş hayatındaki giyimlerde kullanılan klasik omuz çantaları ise bir ihtiyaçtır. Bunun de ötesinde şıklığı tamamlayıcı bir aksesuar konumundadır. Bunlar genelde küçük çanta modelleri şeklindedir. Birbirinden şık ve kullanışlı omuz askılı bayan çanta modelleri, sizlere şık kombinler yapmayı mümkün kılar. İş ve şehir hayatına en uygun çantayı seçtiğiniz takdirde, zarafetinizi üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Toptan Ucuz Bayan Çanta Çeşitleri ve Fiyatları

En uygun çantaları satın almak müşteriler uzun süre fiyat araştırması yapabilmektedirler. Global promosyon olarak, daha çok toplu ya da yüksek adetli satış yapmaktayız. Bu nedenle, fiyatlarımız piyasa fiyatının oldukça altında olmaktadır. Özellikle, firmaları için promosyon çanta yaptırmayı ve ürettirmeyi düşünen müşterilerimiz olmaktadır. Onlara ihtiyacı olan ürünü tespit etme konusunda yardımcı da olmaktayız. Toptan bayan çanta satışlarımızı daha çok kurumsal müşterilerimize yapmaktayız. Uzun yıllardır promosyon sektörünün içinde bulunuyoruz. Bu nedenle, sizlere bu konuda yüksek fayda sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Bir telefonla bizlere ulaşıp, fiyat konusunda destek alabilirsiniz. Dilerseniz, Web sitemiz üzerinde bulunan müşteri iletişim formunu da doldurabilirsiniz. Bu şekilde de sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. En kaliteli ürünler ve en uygun fiyatlarla daima müşterimizin yanındayız.

Kadın Çanta Modelleri Hangileridir?

Şıklığını tamamlayacak ve ihtiyacı olan çantayı satın almak isteyen kadınlar… En Uygun Kadın Çanta Modelleri Hangileridir? diye sorarlar. Promosyoncantalari.com, sadece kadın çanta çeşitlerinde değil… Tüm çanta modellerinde sizlere en uygun fiyatları sunar. Çanta çeşitlerine gelecek olursak, kadınlara en çok omuz çantalarını tercih ederler. Her kıyafetine uyum sağlayacak, şık ve ihtiyaca göre seçilecek çanta boyuyla omuz çantaları. Bayanlar için vazgeçilmez bir aksesuardır. Özellikle yaz aylarında sık sık tercih edilen bu çanta modellerimiz, ferah ve şık görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Birçok modelin üzerinde metal veya plastik aksesuarlar bulunur. Bunlar, çantanın daha şık ve göz alıcı olmasını sağlamaktadır. Deri, süet ve nubuk kumaşlar bu çantalar için en tercih edilesi kumaş çeşitleridir.

İndirimli Erkek Omuz Çantası Modelleri

Omuz çantaları, kadınlar olduğu kadar erkekler için de önemli bir aksesuardır. Özellikle postacı omuz çantası modelleri, yakışıklı beyler için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünleri hem spor hem de klasik giyimleriniz için tercih edebilmektesiniz. Klasik omuz çantaları, daha çok evrak çantası olarak kullanılır. Günlük ve iş yaşamınızda yanınızda olması gereken evrak, dosya… Veya tablet gibi elektronik aksesuarları taşımak için bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Doğru ürünü de seçtiğiniz zaman, iş hayatınıza şıklık katacağından emin olabilirsiniz. Spor omuz çantası çeşitlerimiz ise cıvıl cıvıl renkleriyle öne çıkmaktadır. Lise ve üniversite öğrencilerimize özellikle hitap eden çantalarımız… Onların neşesini ve enerjisini son derece mükemmel bir şekilde yansıtacaktır. Bu ürünlerimizin biraz daha boyutlu olanları da mevcuttur. Bu ürünlerimiz için ise Spor çantası veya seyahat çantası kategorimize göz atabilirsiniz.

Toptan Promosyon Omuz Çantaları

Geçtiğimiz on yılda, promosyon sektörü Türkiye’de oldukça gelişmiştir. Hemen her firma, tanıtımını yapmak için bu promosyon ürünlerine yönelmektedir. Her sektörde olduğu burada da rekabet artmıştır. Bu yüzden firmalar, bunu hem en iyi şekilde hem de en uygun şekilde yapmaları gerekmektedir. Buradan yola çıkarak, hemen her şirket, çantaları promosyon ürünü olarak tercih etmektedirler. Özellikle, Türkiye’nin en iyi çanta markaları promosyon ürünü olarak şirketlerin bütçelerinde yer almaktadır. Okullar, fabrikalar, dershaneler, şirketler. Hemen her sektörden firma, logosunu bastırdığı çantaları… Müşterilerine veya potansiyel müşterilerine hediye eder. Ve onlara reklamını yaptırmaktadır. Bununla birlikte, ihtiyacı olan kişilerin, çanta ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Peki en çok hangi çantalar en çok tercih edilir? Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Lüks marka çantalar
  • Türk çanta markaları
  • İthal marka çantalar
  • Orjinal marka çantalar

Sıralamamızdan da anlaşıldığı gibi, yediden yetmişe… Her kaliteden ve çeşitten çantalar, promosyon ürünü olarak kullanılmaktadır.

Omuz Çantalarında Kumaş Yapısı

Her ürünümüzde olduğu gibi, omuz çantalarımızda da son derece kaliteli kumaşlar kullanılmaktadır. 600 – 420 Denye Kumaş bu ürünümüze özel olarak tercih edilmektedir. Su itici özelliğe sahip bu kumaşlar, içindeki eşyaların zarar görmesinin önüne geçer. Oldukça fazla renk alternatifi mevcuttur. Serigraf, Nakış ve Transfer, baskı detaylarımız arasında bulunur. Çift dikiş sayesinde, çantanın aldığı kadar ağırlıktaki ürünü taşıyabilirsiniz. Birçok ürünümüzde, toka gibi metal ya da plastik aksesuarlarımız bulunur. Öte yandan, kapağın, gövdeye sabitlenmesi için bazı ürünlerimizde cırt cırtlar da bulunmaktadır. Ayarlanabilir askılığı sayesinde hemen her boydaki müşterilerimiz için biçilmiş kaftandır. Bu askılıkta, bir de pamuklu ped bulunur. Bu ped sayesinde, çantayı taşırken omuzunuz zarar görmez. Aksi takdirde ağır yüklerde bel ve sırt ağrılarına yol açabilmektedir.

Neden Tercih Edilmeli / Nerelerde Kullanılır?

Yukarıda da bahsini ettiğimiz gibi… Omuz çantalarını promosyon ürünü olarak, hemen her şirket kullanmaktadır. Ancak, çantanın kullanım yaşı göz önüne alındığında… Daha çok dershane ve özel okulların, öğrencilerine kayıt için hediye ettikleri bir gerçektir. Kullanım alanına baktığınızda, sırt çantası taşımayan bir kişi için en tercih edilebilir çantalar, omuz çantalarıdır. İhtiyacınız kadar olan eşyayı taşımak için en ideal araçtır. Tablet, kitap, defter, laptop, cüzdan, gözlük… Tüm aksesuarları taşımak için en güzel ürünlerden biri omuz çantalarıdır. Hemen her boyda bulunan çantalarımızda alternatif çeşitleri oldukça fazladır. Yatay ve dikey olarak 2 ayrı modelde üretilebilen çantalarımız… Tokalı ve cırt cırtlı olmak üzere de farklı şekilde tercih edilebilmektedir.

Teslimat ve Kargo

Omuz çantalarımızda, en az sipariş adedi, 1000 adettir. Farklı adetteki siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek alımlarda adet fiyatı değişecektir. Kişiye özel üretilen ürünlerimiz, son onayı müşteriden alınarak üretime girer ve bu nedenle iade bulunmamaktadır. Ürünlerimiz, üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ya da müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargolar ile gönderilir. Sağlam ve korunaklı bir şekilde yollanır. Eğer kolileriniz patlak, ezik veya defolu ise işlem teslimat anında yapılmalıdır. O anda kargo şirketinin yetkilileri nezaretinde açılarak tutanak tutulmalıdır.

27 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Askılı Laptop Tablet Kılıfı – 10836

Tablet ya da Laptop Kılıfı, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Freebag Bel Çantası

Bel Çantaları, bele kilit sistemiyle bağlanan, genelde küçük eşyaların, yada paranın konduğu imperteks kumaştan yapılan dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Postacı Çantası – 11401

Postacı ya da diğer adıyla Omuz Çantaları, okul ya da iş hayatımızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Postacı Çantası – 11402

Postacı ya da diğer adıyla Omuz Çantaları, okul ya da iş hayatımızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Postacı Çantası – 11403

Postacı ya da diğer adıyla Omuz Çantaları, okul ya da iş hayatımızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Postacı Çantası – 11405

Postacı ya da diğer adıyla Omuz Çantaları, okul ya da iş hayatımızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Postacı Omuz Çantası – 11404

Postacı ya da diğer adıyla Omuz Çantaları, okul ya da iş hayatımızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Postacı Omuz Çantası – 11406

Postacı ya da diğer adıyla Omuz Çantaları, okul ya da iş hayatımızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Postacı Omuz Çantası – 11407

Postacı ya da diğer adıyla Omuz Çantaları, okul ya da iş hayatımızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Postacı Omuz Çantası – 11408

Postacı ya da diğer adıyla Omuz Çantaları, okul ya da iş hayatımızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Postacı Omuz Çantası – 11409

Postacı ya da diğer adıyla Omuz Çantaları, okul ya da iş hayatımızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Postacı Omuz Çantası – 11410

Postacı ya da diğer adıyla Omuz Çantaları, okul ya da iş hayatımızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.