Yüzyıllardır en çok kullanılan eşyaların başında fotoğraf makineleri gelmektedir. Teknolojinin gelişmesinden evvel de manuel makinalar, insanların hayatında hep var olmuşlardır. İnsanın, doğanın, eşyanın olduğu her zaman, fotoğraflama işi olagelmiştir. Merakımızı, acımızı, sevincimizi… Hemen her anı, bir kareye sığdırma peşinde olmuştur insan.

Buna bağlı olarak da fotoğraf makineleri hayatımızın bir köşesinde hep mevcut durumdadır. Bu isterse 18. yüzyıl olsun, isterse 21. yüzyıl… Her dönemin teknolojisi, içinde bir fotoğraf makinesi barındırmıştır. O zamanlar, kağıtlara basılan fotoğraflar, şimdilerde dijital ortamlarda saklanıyor. Ancak hep bir “geleceğe kalma” ya da “anı yakalama” arzusu, insanoğlunda olagelmiştir… Hatta bazen bu tartışmalara konu bile olmuştur: “Anı yaşamak mı? Anı yaklamak mı?” diye. Bazı insanlar, güzel anların yaşanmasını öncelerken, bazıları ise güzel anları fotoğraflama ya da videolamayı önemser. İşte bu unutulmaz anların kalıcılaşmasını sağlayan aracın adıdır fotoğraf makinesi. Kameralı telefonlar çıkmadan, hemen hemen hepimizin evinde amatör olsun, profesyonel olsun… Bir fotoğraf makinesi hep olmuştur.

Fotoğraf makinelerimizi yanımızda güvenli bir şekilde taşıyabilmek, bir yerlere götürebilmek için, onun aksesuarlarını taşıyabilmek için fotoğraf makinesi çantasını kullanırız. Teknolojinin gelişmesiyle, fotoğraf makineleri de çeşitlenmiştir. Özelliklerinin yanı sıra, boyutları ve şekilleri de değişmiştir. Bunun yanında, makineyle ilgili aksesuarlar da artmıştır. Tüm bunların sonucu olarak, satın alabileceğiniz fotoğraf makinesi çantalarının da çeşitlenmiş, çoğalmıştır. Makinenize en uygun çantaya kolayca ulaşabilir, binlerce tercih arasından bir tanesini seçebilirsiniz. Çok tercih edilen, özellikle profesyonel fotoğraf makinesi markaları için özel üretilmiş olarak üretilmiş çantaları bulabileceğiniz gibi, daha basit, hemen her markaya uyumlu üniversal tip çantalar da bulabilirsiniz. Tabi çanta seçerken dikkat etmeniz gereken birçok konu vardır. Onlara makalemizin devamında değineceğiz.

Toptan Fotoğraf Makinesi Çantaları Fiyatları

Global Promosyon olarak, uzun yıllardır var olduğumuz promosyon ürünler piyasasında, tecrübemizi promosyon çanta ürünlerine de kanalize etmeye karar verdik. Bu çerçevede, müşterilerimize en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata veriyoruz. Fotoğraf makinesi çantalarını da toptan olarak siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Fotoğraf makinesi çantası, farklı model ve özellikleriyle birbirinden ayrılmaktadır. Profesyonel makineler için, omuz ve sırt çantası ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, makinenize ait tüm parçaları tek çantada taşıyabilmenize olanak sağlar. Daha ileri modeller olarak da tablet ve laptoplarınızı da aynı çantayla taşımanıza olarak sağlayan ürünlerimiz mevcuttur. Kompakt makineler için, daha basit ve üniversal çantalarımızı satın alabilirsiniz. Saydığımız bu iki çeşit ürünümüzün özellikleri farklı olduğu gibi, fiyatları da farklıdır.

En İyi Fotoğraf Makinesi Çantası Önerileri

Bir teknolojik ürün alırken, o ürünle birlikte alacağınız aksesuarı da iyi belirlemelisiniz. Örneğin bir cep telefonu satın aldığınızda onun kılıfını hemen alırsınız. Ya da bilgisayar aldığınızda, o bilgisayara uygun laptop çantasını (ilgili ürünlerimize laptop çantası kategorisinden ulaşabilirsiniz) hemen alırsınız. Çünkü artan teknolojiyle birlikte mobilleşen insan, hemen her ürünü yanında taşımak istiyor. Bunun gibi, fotoğraf makinesi sahipleri de çanta önerileri istiyor.

Öncelikle hangi model bir makineye sahip olduğunuzu bilmemiz gerekiyor. Küçük bir fotoğraf makineniz var ise, bunun için çok büyük çantalar almanıza gerek yoktur. Daha basic ve universal çantaları tercih edebilirsiniz. Boyutları ufak olduğundan, laptop ya da sırt çantanıza koyarak kullanabileceğiniz bu çantalar, makinenizin zarar görmesini engelleyecektir.

Profesyonel bir makineye sahipseniz, arayacağınız çanta da profesyonel olmalıdır. Burada, ilk etapta Fotoğraf makinesi sırt çantası tavsiye ediyoruz. Bu kapsamda en çok markaya özel ürünler tercih etmelisiniz. Canon EOS, Nikon, Sony gibi fotoğraf makinesi markaları için özel üretilmiş çantalar mevcuttur. Bunun yanında Kamera şeklinde Çantalar da bulabilirsiniz. Söylediğimiz gibi, onlarca fotoğraf makinesi için yüzlerce çanta çeşidi bulabilirsiniz. Hem çantanızı son derece güvenilir bir şekilde koruyacak, hem de tüm aksesuarları içine yerleştirecek ürünü, DSLR Sırt çantası tavsiye ediyoruz.

Fotoğraf Makinesi Çantası Çeşitleri

Fotoğraf Makinesi çantaları, tek omuza asmalı, boyuna asmalı, sırt çantası veya laptop bölmeli fotoğraf makinesi sırt çantası olarak tercih edilebilmektedir. Bunların dışında bir de kompakt ürünler için fotoğraf makinesi kılıfları çeşitlerimiz mevcuttur. Çanta veya kılıf seçerken, öncelikle hangi ürüne sahip olduğunuzu göz önüne almanız gerekmektedir. Söz gelimi, kompakt dediğimiz küçük bir makineye sahipseniz, kılıflar sizin için yeterli olacaktır. Eğer büyük ve profesyonel bir makineye sahipseniz, asmalı veya sırt çantası modellerimizi tercih etmelisiniz. Ürünün yanında taşıyacağınız aksesuarlar da, hangi ürünü satın alacağınızı belirlemektedir. Örneğin ürünle birlikte laptop, objektif, tripod veya ikinci batarya taşıyacaksanız, çantanızı ona tercih etmelisiniz. Aksi halde, yardımcı ekipmanlarınız için ayrıca bir çanta taşımak zorunda kalacaksınız. Bu size hem maddi anlamda yük getirecektir. Hem de mobilize olmanızı zorlaştıracaktır. Bunun yanında fazla yük taşıdığınızdan dolayı sağlığınız zarar da görebilir. Şimdi tercih edebileceğiniz ürünlere tek tek bakalım:

  • Kompakt Fotoğraf Makinesi Kılıfları:

Küçük, daha çok hobi veya hatıra amaçlı fotoğrafların çekiminin yapıldığı makinelere kompakt fotoğraf makinesi denir. Aslına bakılacak olursa profesyonel makinelerin bir dikiş alt modeli de diyebiliriz. Profesyonel çantalara çok maliyet harcamak istemeyen kullanıcılar, bu ürünleri için kılıf tercih edebilirler. Ayrıca, üst düzey koruma isteyen kullanıcılarımız, makinelerini önce konumuz olan bu kılıflara yerleştirirler. Ardından da profesyonel çantalarının içine koyarlar. Bu düşündüğümüz gibi oldukça yüksek bir koruma isteyen kullanıcılarımız içindir. Fakat buna gerek var mıdır? Bu tamamen sizlerin tercihi. Bu kılıflarda, ikinci bir göz bulunmamaktadır. Tamamen ürününüz için özel olarak üretilmiştir. Bu ürünü tercih ettiğinizde, yedek eşyalarınız için ikinci bir çantaya ihtiyaç duyabilirsiniz.

  • Tek Omuz Askılı veya Boyuna Asmalı Fotoğraf Makinesi Çantaları:

Tamamen profesyonel fotoğraf makineleri için özel olarak üretilmiş çantalardır. Ürünün dışında bir adet el taşama askısı bulunur. Üstten kapaklı modellerde, bu kapağa entegre durumdadır. Önceden kapaklı modellerde ise gövdeye bağlıdır. Bir adet büyük omuz askısı ürünün belirleyici farkıdır. Ürüne göre, plastik ya da metal tokalar ile çantaya bağlıdır. Ayarlama aparatı ile, her boy kullanıcı için oldukça uygun bir üründür. Ürünün yan tarafında, su ya da el altında bulunması gereken pil gibi küçük eşyalarınız için file mevcuttur. Bu filenin ağzı bir lastik ile sıkılaştırılmıştır. Ki, içine konulan ürün, herhangi bir sarsıntıda düşmesin. Diğer bir eşya gözü ise çantanın ön tarafındadır. Yine pil, kaset, kablo vb. eşyalarınızı buraya koyabilirsiniz. Hem istediğinizde bu aksesuarlara hemen ulaşabilirsiniz. Hem ana yükleme alanında yer kaplamaz. Hem fotoğraf makinenize zarar vermez.

  •  Fotoğraf Makinesi Sırt Çantası:

Son derece işlevsel ve profesyonel çantalardır. Omuz veya boyun askılı modellerde olduğu gibi, elde taşımak için yine üstünde bir askı bulunur. Bunun yanında, sırtınıza asmanız için iki sırt askısı mevcuttur. Bu sayede rahat bir kullanım sunar. Oldukça fazla ek aksesuar gözü mevcuttur. Ürünün modeline göre, sağ ve solunda iki tane küçük eşya cebi bulunur. Bunun yanında, ön tarafta küçük bir bölmesi vardır. Bu bölmeyi açınca, sizi küçük küçük cepler karşılar. Bunların içine, hemen ulaşmak zorunda olduğunuz yedek batarya, pil, makineye ait kablolar, cep telefonu ve diğer aksesuarları yerleştirebilirsiniz. Çantanın iç kısmı birkaç bölüme ayrılmıştır. Bu ayırma işlemi, kalın kumaş ve pedli bir parça ile yapılmıştır. Herhangi bir çarpma, devrilme, sıkışma durumunda içindeki malzemelerin zarar görmesi engellenmektedir. Ana bölme fotoğraf makinesine ayrılmıştır. Yandaki bölmeler de, ekstra ihtiyacınız olacak objektif, flaş, tripod gibi aksesuarlara ayrılmıştır.

  • Laptop Bölmeli Fotoğraf Makinesi Sırt Çantası:

Fotoğraf makinenizle birlikte laptopunuz da yanımda olsun diyorsanız, işte ihtiyacınız olan ürün budur. Bu ürüne, Fotoğraf makinesi bölmeli laptop sırt çantası da diyebilirsiniz. Hangi ismi kullanırsanız kullanın. Her özelliğiyle tercih edilmesi gereken ürünlerin başında gelmektedir. Çantada oldukça fazla göz vardır. Öncelikle ürünün sağ ve sol tarafında su veya küçük termoslar için file göz mevcuttur. Çantanın ön gözü, küçük eşyalar için ayrılmıştır. Yedek batarya, pil, kalem, defter, cep telefonu gibi aksesuarlarınızı buraya yerleştirebilirsiniz. Ana bölme, tamamen fotoğraf makinesine ve onun aksesuarlarına ayrılmıştır. Buraya, makineniz dışında yedek objektif, kablo ve tripod gibi olmazsa olmaz ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz. En arka bölme ise, laptopunuz için ayrılmıştır. Dikey yerleştireceğiniz bilgisayarınız, sırtınıza zarar vermeyecektir.

Fotoğraf Makinesi Çantası Modelleri

Hangi ürünü seçerseniz seçin, ilk önce dikkate almanız gereken şey, hangi fotoğraf makinesine sahipsiniz ve ihtiyacınız olan ürün hangisidir. Ürünlerimizin tamamı, fotoğraf makinenizi yağmur, rüzgâr gibi dış etmenlerle, darbe düşme gibi kazalara karşı tam koruma sağlar. Bunun yanında, makinenizle birlikte kullanmak zorunda olduğunuz eşyaları da pratik bir şekilde götürmenizi ve taşımanızı sağlayan ergonomiye sahiptir. Makinenize özel olarak ürün almalısınız. Her ürünün gövde yapısı farklı olduğundan dolayı, alacağınız kılıflar ürünlerinizi sarıp tam koruma sağlamalıdır. Marka ve modelinize göre çanta tercih ederseniz, bunu büyük oranda elde etmiş olacaksınız. Özellikle sırt çantası ve omuz çantaları modellerimizde kullandığımız askılıklar, geniş yüzeyi sayesinde omuz ve boynunuzda oluşacak taşıma hasarlarının ve sağlık sorunlarının önüne geçecektir.

Teslimat ve Kargo

Fotoğraf çantalarımızda, en az sipariş adedi, 1000 adettir. Daha az veya daha fazla miktardaki siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek alımlarda adet fiyatı değişecektir. Kişiye özel üretilen ürünlerimiz, son onayı müşteriden alınarak üretime girer ve bu nedenle iade bulunmamaktadır. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ya da müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargolar ile, sağlam ve korunaklı bir şekilde yollanır. Patlak, ezik veya defolu koliler teslimat sırasında kargo şirketinin yetkilileri nezaretinde açılarak tutanak tutulmalıdır.

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Show sidebar

Fotoğraf Makinesi Çantası – 10601

Fotoğraf Makinesi Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Fotoğraf Makinesi Çantası – 10602

Fotoğraf Makinesi Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Fotoğraf Makinesi Çantası – 10603

Fotoğraf Makinesi Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Fotoğraf Makinesi Çantası – 10604

Fotoğraf Makinesi Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Fotoğraf Makinesi Çantası – 10605

Fotoğraf Makinesi Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Fotoğraf Makinesi Çantası – 10606

Fotoğraf Makinesi Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Fotoğraf Makinesi Çantası – 10608

Fotoğraf Makinesi Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Fotoğraf Makinesi Çantası – 10609

Fotoğraf Makinesi Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Fotoğraf Makinesi Çantası – 10610

Fotoğraf Makinesi Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Fotoğraf Makinesi Çantası – 10611

Fotoğraf Makinesi Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Fotoğraf Makinesi Çantası – 10612

Fotoğraf Makinesi Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.