Gösterilen sonuç sayısı: 2

Show sidebar

Nonwoven – Elyaf Eczane Çantası

Eczane Çantaları, ilaçları ve medikal malzemeleri taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Promosyon Elyaf Eczane Çantası

Eczane Çantaları, ilaçları ve medikal malzemeleri taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Promosyon Çanta sektörünün en önemli ve en çok kullanılan ürünü, kuşkusuz eczane çantaları, kuyumcu çantaları ve optik çantalardır. Bu çantaların üçü de aynı çanta grubu içerisinde gösterilebilir. Günümüzde çokça kullanılan promosyon çantalarının öncesinde, bu çantalar zaten kullanılmaktaydı. Firmalar, müşterilerine, kendilerinden satın aldıkları ilaç, ziynet eşyası veya gözlük gibi ürünlerle birlikte, hediye olarak vermektedir. Bu şekilde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan firmalar, aynı zamanda şirketlerinin reklamlarını yapmaktadırlar. Bu çantalar, ne kadar çok kişinin elinde görülürse, o kadar çok reklamı yapılır ve o kadar çok tanınır. Bu da söz konusu firmanın güvenirliliğini artırarak daha çok müşteri çekmesine katkı sağlar. Öte yandan, çantaların üzerinde yazan iletişim bilgileri sayesinde, ya ekstra kartvizit bastırmak zorunda kalmazsınız. Ya da sayısı azaltılarak maliyet aşağıya düşürülür.

Promosyon Bez Eczane Çantası İmalatı

Eczanelerin büyük çoğunluğu uzun yıllar boyunca eczane poşetiyle satış yapmışlardır. Bunda Ucuz Eczane Poşeti Fiyatları etkili olmuştur. Ancak son yıllarda gelişen çevre bilinci ve plastik poşetlere uygulanan vergilerle birlikte bez çantalar daha da yaygınlaşmaya başladı. Poşetlerin geri dönüştürülememesi ve doğada çok uzun yıllar kaybolamaması, çevre için oldukça önemli bir sorundur. Bez çantalar ise, tek kullanımlık değildir. İnsanlar, hediye olarak aldıkları bu çantaları, ilaç dışında günlük kullanım için tercih etmektedirler. Bunun işletme bakamından iyi taraflarından biri, sürekli bir reklam ve promosyon yaptırmasıdır. Örneğin, elinde bir eczaneye ait çantayla komşusuna giden bir kişi, otomatikman komşusuna, o eczanenin reklamını yapmış olmaktadır. Bu da eczane için oldukça verimli bir reklam aracı olma anlamı taşımaktadır. Bu ürünlerin diğer adı da halk arasında tanınan ifadesiyle fermuarlı eczane çantasıdır. Bu sebeple ürünlerimiz oldukça güvenli ürünlerdir.

Kuyumcu Çantası veya Kuyumcu Cüzdanı Modelleri

Kuyumcular da promosyon ürünü olarak çanta veya cüzdan kullanmaktadırlar. Firmalarından alınan altın, gümüş gibi ziynet eşyalarını, bu çantalar ile müşterilerine sunan kuyumcular, aynı zamanda işletmelerinin profil ve imaj çıtasını yükseklere çıkarmış olmaktadır. Kuyumcular da çanta olarak bez malzemeleri tercih etmektedirler. Bez kuyumcu torbalarının ne doğa ne de insan sağlığına herhangi bir zararı olmaz. Hatta, en sağlıklı çanta malzemesi olarak, bez çantaları tercih edebilirsiniz. Uzun yıllar kullanım imkânı da sunan bez çantalar, uzun yıllar reklam yaptırması bakımından oldukça faydalı bir üründür. Tüm bu sebeplerden dolayı, bez çantalar, sadece eczane, kuyumcu ya da optik çantalarda değil, tüm çantaların imalatında kullanılmalıdır. Tersinden düşünecek olursak, poşet torbaları artık hayatımızdan çıkarmamız gerekmektedir.

Toptan Eczane çantası Fiyatları ve Çeşitleri

Global Promosyon, uzun yıllar kurumsal firmalara yaptığı danışmanlığı neticesinde, promosyon piyasasında önemli bir yer edinmiştir. Bu nedenle, hemen her türlü promosyon ürününü en uygun fiyata bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Eczane çantalarının yanı sıra, Toptan Kuyumcu Çantası ve Toptan Kuyumcu Cüzdanı ile Toptan Optik Çanta Fiyatları alanında da en kaliteli ürünleri, en uygun fiyata promosyoncantalari.com’da bulabilirsiniz. Firmaların kurumsallığa adım attığı süreçlerin başında promosyon ürünleri gelmektedir. Yönetim olarak süreçlerinizi tamamladıysanız, müşterilerinize hediye edeceğiniz promosyon ürünleri ve tanıtım yayınları gelmektedir. Kurumsallığa yeni adım atan işletme ve kurumlara da promosyon ürünleri konusunda danışmanlık için de bizlere ulaşabilirsiniz. Sadece ürün imalatı ve satışı değil, satış öncesi danışmanlık ve satış sonrası hizmetlerle de ürünlerimizin daima arkasında duruyoruz.

Eczane Çantalarında Baskı, Kumaş ve Ürün Yapısı

İlaç, medikal malzemeler ve kuyumcu malzemelerini taşımak amacı ile üretilen çantalar olan eczane çantaları, yüzde yüz geri dönüşümlü manonwoven elyaf kumaştan üretilmektedir. Bu, polipropilen veya polyester hammaddesinden yapılan, elyafın iğnelemesi yöntemiyle birleştirildiği dokunmamış tekstil ürünüdür. Kumaşın özelliği, esnek, su itici, sağlam, yanmayı geciktirici ve anti bakteriyel olma özelliği taşımaktadır. Hava alan kumaşı sayesinde, çantanın içindeki malzemeler nem ve rutubet yapmaz, kötü kokuların önüne geçilir. Baskı olarak da serigraf, nakış ve transfer baskı detaylarıdır. Firmanızın ve şirketinizin logosuna göre, özel renk seçimi yapabilmektesiniz. Kumaş ve biyelerde farklı kombinasyon seçeneğine sahipsiniz. 65 gram ile 100 arasında alternatif kalınlık seçebilirsiniz. İstediğiniz baskı desenine göre kullanılan baskı tekniği de değişiklik göstermektedir. Detayları konuşmak üzere sizleri Perpa’daki ofisimize bekliyoruz.

Teslimat ve Kargo

Eczane, optik, gözlük ve kuyumcu çantalarımızda, minimum sipariş adedi, 1000 adettir. Daha az veya daha fazla miktardaki siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek alımlarda adet fiyatı değişecektir. Kişiye özel üretilen ürünlerimiz, son onayı müşteriden alınarak üretime girer ve bu nedenle iade bulunmamaktadır. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ya da müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargolar ile, sağlam ve korunaklı bir şekilde yollanır. Patlak, ezik veya defolu koliler teslimat sırasında kargo şirketinin yetkilileri nezaretinde açılarak tutanak tutulmalıdır.