Laptop çantası modelleri, özel tasarımları ve kalın kumaş dokularına sahiptir. Bu sayede, dizüstü bilgisayarlarınızı güvenle taşımanıza yarayan ürünlerdir. Artık, mobilleşmenin yayınlaştı ve bilgisayarları yanımızdan ayırmamamız gerekiyor. Bu günlerde, en önemli bilgisayar aksesuarı arasında yer alır. İhtiyaca göre bilgisayar boyutlarının çeşitlenmesi, bu çantaların da her boyutta üretilmesini gerektirmiştir. Söz gelimi, laptoplar için 10 inçten başlayarak 18 inçe kadar ürün bulmanız mümkündür. Bazı üniversal modellerde, içindeki portatif yapı sayesinde… Bir ürünü birkaç boyut bilgisayarlar için kullanmanız mümkündür. Örneğin, ürünü muhafaza eden iç kemerler, geniş cırt cırt ya da tokalar kullanılarak üretildiğinde, daha küçük boy cihazlar için de aynı çantayı kullanabilirsiniz. Bu da size, uygun fiyata maksimum fayda sağlar.

Öte yandan, artık birçok bilgisayar markası, kendi çantasını da üretmektedir. Artan rekabet ve ürün satma stratejisi en çok elektronik eşyaları etkilemiştir. Önceleri aldığımız kutusundan hediye olarak çıkan çantalar, fareler vs. aksesuarlar artık markalar için ikinci bir satış kapısı olmuştur. Birçok bilgisayar markası, cihazdaki USB bağlantı portunu bile azaltarak, müşterilerini USB çoğaltıcı ürünlerin satışına yönlendirmektedir. Bu da otomobillerdeki yedek parça ve aksesuar satışı gibi, elektronik eşyalarda da yeni bir sektörün doğmasına sebep olmuştur. Dolayısıyla artık hemen bütün bilgisayar markalarının, birer laptop veya dizüstü bilgisayar çantası vardır. Oldukça kaliteli olan bu çantalar, bilgisayarlarınızı, yağmur, darbe gibi dış etmenlerden koruyacaktır. Promosyoncantalari.com’da sizleri bekleyen birbirinden kaliteli ve seçkin çantalara hemen göz atın.

En İyi Laptop Çantaları Modelleri

Yığınla para ödeyerek aldığımız bilgisayarların ya da tabletlerin güvenliği için öncelikle ürünün dış etmenlerden korunması gelmektedir. Bu nedenle, Laptop çantası önerisi almak isteyen kullanıcılara, en çok Su geçirmez laptop çantası tavsiye edilmektedir. Birçok üretici ve satıcı, bilgisayarlarına minimum 2 yıl garanti vermek zorundadır. Ancak bu garanti, su ve sıvı temasını kapsamamaktadır. Dolasıyla En iyi Laptop çanta markaları, sattıkları ürünün su geçirmez ve su itici özellikle olmasına dikkat etmektedirler. Bunun yanında satın aldığınız ürünün kumaş kalitesi ve içindeki dolgu da oldukça önemlidir. Günlük koşuşturmacada, bilgisayarınızı ya da laptopunuzu düşürmeniz bazen kaçınılmaz olabiliyor. Maliyeti düşürmek için bilgisayarların kasaları da son zamanlarda dayanıksız olabiliyor. Burada tek koruyucu ekipman olarak çantalar veya kılıflar geliyor. Birçok laptop çantası modelleri, kalın kumaşın yanında, plastik veya metal ekipmanlarla çantanın dış yüzeyini daha koruyucu hale getirebiliyor.

En çok satan Laptop Çantası hangileri?

Bir alışveriş yaparken özellikle online alışverişlerde: İnsanlar ürün seçerken daha çok başkaları hangi ürünleri tercih ediyor, hangi ürünler en çok satılıyor, buna göre ürün alırlar. Bilgisayarlarına, laptoplarına çanta alacak kişiler de ürünlerini seçerken, daha önce çanta almış kullanıcıların deneyimlerine ve yorumlarına göre çanta alımı yaparlar. Bunun için en çok merak ettikleri soruların başında Laptop çantası nasıl olmalı sorusu gelmektedir? Bu konuyu irdelerken, birkaç başlık altında toplamamız gerekiyor. Bu, özellikle doğru ürün seçimi yapabilmemiz için önemlidir.?

Kullanım Şekline Göre Laptop Çanta Çeşitleri:

Gelişen teknolojiyle birlikte, her alanda olduğu gibi çanta sektöründe de büyük gelişmeler oldu. Ürünler çeşitlendi, bunun ardından ürün aksesuarları da genişledi. Çantalarda da ürün yelpazesi, son senelerde bir hayli arttı. Artık hayalinizdeki çantayı hemen bulup bir telefonla sipariş edebiliyorsunuz. İşte, laptop çantaları da kullanım şekline göre; Laptop çantaları, sırt çantası, çek çekli sırt çantası, el çantası, tablet kılıfı olmak üzere, 4 çeşit olarak satın alınabilmektedir. Sizin için hangisi ergonomik gelirse, onu seçmelisiniz.

  • Laptop Sırt Çantaları:

Bu ürünler, adından anlaşılacağı gibi, laptop bölmesi olan bir sırt çantasıdır. Bu ilgili bölme çantanın içinde bulunur ve sadece bir laptop girecek alana sahiptir. Bu sayede laptopu sararak sağlam bir koruma sağlar. İçine konulan bilgisayar zarar görmemesi ve doğru bir şekilde korunması için kalın süngerli bir yapıda olur. Ağız tarafında yapışkanlı bir kolçak bulunur. Bu da ani hareketlerde ters dönme sonrası çantanın içindeki laptopun düşmesini engeller. Ayrıca, daha küçük laptopların da çanta içinde hareketini engeller. Çantanın iç tarafında da şarj kablosu fare gibi bilgisayar ekipmanlarının konulabileceği genişçe bir alan bulunur. Diğer sırt çantalarında olduğu gibi dış tarafta küçük eşya gözleri ve su koymak için file bulunur. Bazı modellerde askılıklarda, kredi kartı, kapı giriş kartı gibi elinizin altında bulunması gereken minik eşyalarınızı yerleştirmek için küçük cep vardır.

  • Çek çekli Laptop Sırt Çantaları:

Diğer sırt çantalarına göre, taşıma alanı daha geniştir. Boyutları da onlara göre daha büyüktür. Bu nedenle, rahat taşıma sağlamak adına çantanın altında iki tekerlek, sırt tarafında ise, çekçek mekanizması yer alır. Bu mekanizma çantayı kullanan kişinin boyuna göre ayarlanabilmektedir. Bu şekilde konforlu bir taşıma sağlar. Tekerlekleri, tıpkı valizlerde olduğu gibi sağlam ve kötü yol koşulları için dayanıklı üretilmektedir. Bu yüzden her Tarz laptop için bu çantaları satın alabilirsiniz.

Evrak çantalarıyla hemen hemen aynı özelikte çantalardır. Ancak bu çantaların tek farkı, içinde laptop veya tablet için ayrı bir alan barındırmasıdır. Bu alan, süngerli bir dış kaplamaya sahiptir. Bu şekilde sağlam bir koruma sağlar. Ağız kısmında da, ucu cırt cırtlı bir kayış bulunur. Bu, içindeki çantanın herhangi bir darbe veya ters dönmede düşmesini engeller.

Son on yıllın en çok trend olan teknolojik ürünler dokunmatik ürünlerdir. Bunların başında da tabletler gelir. Tüm işlemi ekrandan yaptığınızdan dolayı, en korunmaya muhtaç ürünler de bunlardır. İhtiyacınız olan ürünler ise, tablet kılıflarıdır. Peki, tablet ya da Laptop Kılıfı ne işe yarar? Bu ürünler, süngerli yapısı sayesinde cihazlarınızı olduğu gibi sarar. Ve aynı çantada bulunan diğer ürünlere sürterek ekranın çizilmesinin önüne geçilir. Süngerli kılıfların bir sonraki adımı ise, dış yüzeyi plastik ya da metal aksesuarlarla güçlendirilmiş çanta ve kılıflardır.

Boyutlarına Göre Laptop Çanta Çeşitleri:

Gelişen teknolojiyle birlikte artan bilgisayar ihtiyacı, beraberinde ihtiyaçların çeşitliliğini getirmiştir. Söz gelimi, bazı kişiler sürekli yanında taşıdığı için küçük boyutlu bilgisayar arar. Bazıları ise, büyük ekran ihtiyacı olduğundan buna göre bilgisayar alır. Dolasıyla en küçük boyuttan en büyüğe kadar her ürünün aksesuarını bulabilmeniz gerekir. Global Promosyon sizlere, her çeşit ürün sunduğu gibi, değişen ihtiyaçlarınıza göre aksesuar bulabilmenizi sağlar. Hemen her aradığınız ürünü sizler için üretebiliriz. Ancak stoktan ürün isterseniz, 15.6” laptop sırt çantası ve 17.3” laptop sırt çantası en çok tavsiye edilen ürünlerimizdir.

Laptop için el çantası mı sırt çantası mı?

Az önceki paragrafta ürünlerin oldukça çeşitlendiğinden bahsetmiştik. Bu konuyla ilgili en çok sorulan sorular şunlardır:

Laptop Sırt Çantası Mı El Çantası mı Alınmalı?

Son yılların en çok trend ürünleri, sırt çantalarıdır. Günlük koşuşturmacanın içinde, insanlar ellerinde çok bir ürün taşımak istemezler. Dolasıyla elleri rahat bir şekilde dolaşırlar. Bununla birlikte taşıma hacmi, sırt çantalarının daha çoktur. Hemen hemen istediğiniz kadar eşyayı çantaya sığdırabilirsiniz. Tabi işin en önemli kısmı sağlık… Sağlık açısından da sırt çantaları daha kullanışlıdır. Boynunuza astığınız ağır yük bel ve sırt ağrıları oluşturabilir. Ancak aynı yükü sırtınızda daha rahat taşırsınız. Bu bakımdan tabi ki sırt çantalarını önermekteyiz. Fakat aynı sebeplerden dolayı, sırt çantalarına oranla çek çekli sırt çantaları daha kullanışlıdır. Bunun da altını çizmekte fayda var.

Hangi Marka Sırt Çantası Satın Almalıyım?

Her üründe olduğu gibi, çanta konusunda da markadan önce kaliteye dikkat etmelisiniz. Son yıllarda büyüyen reklam sektörüyle birlikte, insanlar markanın kaliteyle aynı orantıda olduğunu düşünebiliyorlar. Fakat bu tam olarak böyle değildir. Siz, ürünün kumaşına, aksesuarlarına, dikiş kısımlarına bakarak kaliteyi çok rahat anlayabilirsiniz.

Toptan İndirimli Laptop Çantaları hangileri?

Laptop Çanta fiyatlarına bakmadan önce tavsiyemiz, ürünün kalitesine bakmanız. Piyasada her çeşit ürün bulunabilmektedir. Bu da fiyatların çok fazla çeşitlenmesine sebep olmaktadır. Söz gelimi, çok düşük fiyata bir ürün bulduğunuzda, bunu aldığınıza pişman olabilirsiniz. Çünkü büyük ihtimalle alacağınız ürünü, düşündüğünüzden çok daha az sürede kullanacaksınız. Bunu kesinlikle tavsiye etmeyiz. Global Promosyon olarak, sizlere, en kaliteli ürünü, en uygun fiyata ayağınıza getiriyoruz. Hemen bizlere ulaşın. Toptan siparişlerinizde ekstra indirimlerimiz mevcuttur.

Sipariş, Teslimat ve Kargo

Laptop çantalarımızda, minimum sipariş adedi, 1000 adettir. Daha az veya daha fazla miktardaki siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek alımlarda adet fiyatı değişecektir. Kişiye özel üretilen ürünlerimiz, son onayı müşteriden alınarak üretime girer ve bu nedenle iade bulunmamaktadır. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ya da müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargolar ile, sağlam ve korunaklı bir şekilde yollanır.

48 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Askılı Laptop Tablet Kılıfı – 10836

Tablet ya da Laptop Kılıfı, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Fuar Ve Kongre Çantası – 12103

Fuar çantaları, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Kongre ve Evrak Taşıma Çantası

Evrak çantaları, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Kongre Ve Konferans Çantası

Evrak çantaları, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Laptop – Tablet Kılıfı

Tablet Kılıfı, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Laptop Bilgisayar Çantası – 10227

Laptop çantaları, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Laptop Çantası – 10216

Laptop çantaları, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Laptop Çantası – 10217

Laptop çantaları, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Laptop Çantası – 10218

Laptop çantaları, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Laptop Çantası – 10222

Laptop çantaları, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Laptop Çantası – 10223

Laptop çantaları, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Laptop Çantası – 10228

Laptop çantaları, Laptop  ve iş hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.