Termos çantalar, dışarıda hoş bir vakit geçirirken, yanımıza aldığımız yiyecek ve içeceklerin sıcaklığını veya soğukluğunu muhafaza eden çantalardır. Yaz günü ailenizle birlikte gittiğiniz sahilde yayınıza aldığınız içeceklerin soğuk kalmasını sağlayan çantalardır. Ya da kış aylarında gideceğiniz bir yürüyüş ya da kayak alanında, yanınızda olmasını istediğiniz çay, kahve gibi içeceklerin sıcaklığını koruyan çantalardır. Bununla birlikte, yaz kış fark etmez. Yine dışarıya götürdüğümüz yiyeceklerin, söz gelimi pasta börek, yemeklerin sıcak kalmasını da sağlarlar. Sözün özü, dışarıya gittiğinizde yanınıza yiyecek ve içecek götürmek istiyor ve güzel bir yaz veya kış günü geçirmek istiyorsanız. Bu çantalar, dışarıya giderken yanınızda olmazsa olmaz olan bir numaralı çantalardır. Peki termos çantaları ya da diğer adıyla, termal çanta veya termo çanta ne demektir?

Termos Çanta İşe Yarıyor Mu?

Doğru ve kaliteli ürünü aldığınız zaman, termos çanta yiyecek ve içeceklerinizi, rahatlıkla sıcak ya da soğuk tutacaktır. Dolayısıyla termos çanta işe yarıyor. Dışarıya çıkanken yiyecek ve içeceklerini götürmek isteyen kullanıcıların en çok ihtiyaç duyduğu çantalar termos çantalardır. En iyi termos çantayı almak isteyenler, yaz ayları için “Termos çanta ne kadar süre soğuk tutar?” ya da “Termos çanta kaç saat soğuk tutar?” sorularını sormaktadır. Bu sorunun cevabını verebilmek için ürünün marka modelini bilmemiz gerekiyor. Çünkü, her üründe olduğu gibi, Termos Çanta ürünlerinde de ürünün kalitesine göre, ısıyı muhafaza etme süresi değişecektir. 1 liralık üründen 100 liralık performans beklemeniz hatadır. Bu makalemizde sizlere hangi ürünü almanız konusunda yardımcı olacağız.

Termos Çantanın Faydaları Nelerdir? Neden Almalıyım?

Termos çanta almayı planlayanlar uzun süre bu ürünlerin faydalarını ya da varsa zararlarını araştırmaktadır. Her ürün satın alımında olduğu gibi, bu üründe de Termos Çanta kullanıcı Yorumlarına göz atabilirsiniz. Bu size hem doğru ürünü almanızı sağlayacak hem de ürünün ihtiyacınızı karşılayıp karşılamayacağınıza katkı sağlayacaktır. Gelişen teknolojiyle birlikte, her üründe olduğu gibi termos çantalarında da oldukça fazla çeşit ürün mevcuttur. Sizler için hazırladığımız rehber de hem çantanın doğru kullanım için yol gösterici olacaktır, hem de yanlış ürün alıp da paranızın boşa gitmesinin önüne geçecektir. Her şeyden önce, dışarı çıkmaktan hoşlanıyor ve yaz aylarını çayır çimende geçirmekten mutlu oluyorsanız, bu üründen birini hemen temin etmelisiniz.

Termos çanta tavsiyesi isteyen ve termos çantaların faydalarını araştıran okurlarımız için rehberimiz aşağıdadır:

  • Dışarıya gittiğinizde yayınızda götürdüğünüz yiyecek ve içecekler dış hava koşullarından etkilenmeyecektir. Yaz aylarında yanınızda götürdüğünüz yemekler soğumayacak, ya da soğuk içecekleriniz buz gibi kalacaktır.
  • Yaptığınız yürüyüşlerinizde, yanınızdaki yiyecek ve içeceklerinizle keyfinize keyif katacaksınız.
  • Mangal yapmak istemediğinizde, bu iş size külfet geldiğinde yanınıza alacağınız yemekleri sıcacık şekilde tüketebileceksiniz. Ya da mangal yapmak istediğinizde akşamdan soğuttuğunuz içeceklerinizi muhafaza edebileceksiniz.
  • Keyfi değil, zorunlu yolculuklarınızda da hayat kurtaracak çantalardır. Bebeğiniz varsa, onun için hazırladığınız mama, süt gibi yiyeceklerin ısısını muhafaza edebileceksiniz.
  • Uzun yolculuklarınız esnasında, dinlenme tesislerinde yemek yemek istemiyorsanız… Yanınızda götürdüğünüz yiyecek ve içeceklerinizle, yemek ihtiyacınızı giderebilecek, uzun yolculuklarınızı daha keyifli hale getirebileceksiniz. Bunun için termos yemek çantası ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Termos Çanta Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Termos çanta almayı düşünüyorsanız, öncelikle bu ürünü ne için almak istediğinizi göz önünde bulundurmalısınız? Buna göre termos çanta çeşitlerinden birini seçmelisiniz. Örneğin bebeğiniz varsa… Dışarı çıkarken yanınızda biberon veya mama götürmek için almak istiyor olabilirsiniz. Ya da uzun yolculuklar yapıyorsanız, yine aynı sebepten dolayı bu ürün edinmek istiyorsunuz. O zaman çok büyük bir ürüne ihtiyacınız yok demektir. Burada tercih edeceğiniz ürün kesinlikle küçük boyutlu termos sırt çantası ya da tek askılı termos çantası olmalıdır. Uzun yolculuklar için yanınızda yiyecek veya içecek götürmek için termos çantası arıyorsanız… Ya da doğayı çok seviyor… Piknik yapmaktan büyük zevk alıyor… En azından dışarı hava almaya çıkıyorsanız… Tercih edeceğiniz ürün, kesinlikle geniş iç hacimli büyük boy termos çantalar olmalıdır. Hangi ürün seçerseniz seçin, seçeceğiniz ürün kesinlikle ihtiyacınızı karşılamalı ve içine koyacağınız yiyecek ve içecekleri muhafaza edecek kalitede olmalıdır.

Promosyon Termos Çanta Modelleri

Teknolojideki gelişmeler, her sektörde olduğu gibi, çanta sektöründe de büyük bir çeşitlenmeye sebep olmuştur. Artık, hemen her istediğiniz çanta modelini bulmanız mümkündür. Tüm ihtiyacınıza göre termos çantayı bulma şansına sahipsiniz. Temel olarak sırt, omuz ve el çantası olarak termos çantası bulmanız mümkündür. Şimdi bu ürünleri inceleyelim:

Termos Sırt Çantası:

Bildiğiniz sırt çantalarından farkı, içindeki ısı yalıtımlı malzemeyle kaplı olmasıdır. Genel olarak dar hacimli çantalardır. İçine sadece büyük bir şişeyle doldurabilirsiniz. Bisiklet kullanıcıları tarafından çokça tercih edilir. Turlara çıkan bisiklet sporcuları, soğuk sularının ısısını muhafaza etmek için bu çantayı kullanırlar.

Termos Omuz Çantaları:

Yapısına göre, kare ye da yuvarlak yapıda olabilirler. Omuz çantalarından tanıdığımız askısı, plastik veya metal toka ile çantaya sabitlenmiştir. Bu şekilde ısısını muhafaza etmek istediğiniz yiyecek ve içecekleri taşıyabilme imkanına sahipsiniz. Bazı modellerinde kenarında küçük eşyaları koymak için file cepler bulunur. Bu çanta modelleri üstten fermuarlı kapaklı şekilde üretilmiştir. Ve yiyecek ve içecekleri üstten oturtarak yerleştirebilirsiniz.

Termos El Çantası:

Omuz çantalarından farklı olarak, çantanın ön veya arkasında ya da sağ ve solunda taşıma kulpları bulunur. Bu sayede rahat bir taşıma sağlar. En çok tercih edilen termos çanta modelidir.

Toptan Promosyon Termos Çanta Fiyatları

Global Promosyon, çanta imalatı ve toptan satışı yapmaktadır. Perakende satışımız bulunmamaktadır. Uzun yıllar kurumsal firmalarla çalıştık. Bu nedenle promosyon sektöründe tecrübemiz bulunmaktadır. Sizlere, ihtiyacınız olan promosyon ürününün tespiti ve tedarik konusunda destek sağlamaktayız. Bununla da kalmıyor, satış sonrası destek hizmetlerimizle de sizlere yardımcı olmaktayız. Yapmanız gereken sadece bizleri telefonlarımızdan veya web sitemizde bulunan formu doldurarak bizlere ulaşmak. Termos çanta fiyatlarını incelerken, ürünlerin boyutunu ve kalitesini göz önünde bulundurmanız gerekir. Çünkü bu ürünlerin fiyatını belirleyen iki ana etmen, boyut ve ürün kalitesidir. Bunun yanında üründe verilen garantidir. Her hâlükârda garantisiz ürün almamalısınız ancak, bu garantinin neleri kapsadığından emin olmalısınız. Öte yandan çantanın, ısıyı tutma kapasitesi de ürünlerdeki fiyat aralıklarını belirleyen etmenlerden biridir.

Termos Çanta Nasıl Kullanılır?

Termos çanta kullanırken, öncelikle ürünleri doğru sıcaklıkta yerleştirdiğinizden emin olmalısınız. Sıcak yiyeceklerinizi koyacaksınız, yemekleri kaynar bir şekilde koymanız sizin faydanıza olacaktır. Eğer soğukluğu muhafaza için koyacaksanız. Örneğin, su, kola, meyve suyu gibi içeceklerinizi, yolculuk ya da piknik gibi yerlere götürmek için kullanacaksınız. Akşamdan bunları dondurmanızı tavsiye ediyoruz. Bunu yapamıyorsanız, çantanın içine koyacağınız küçük buz kütleleriyle daha uzun süreli bir muhafaza sağlayabilirsiniz. Sıcak havalarda çantanızı gölge bir yere bırakmanız da içindeki yiyecek ve içeceklerin muhafazasını daha da uzatacaktır. Çantayı kullanmadığınız sürede, güzelce temizlemelisiniz. Aksi takdirde, içine kötü koku sinebilir ve uzun süre bu koku gitmeyebilir. Çantayı korunaklı bir yerde saklamalısınız. Normal bir çanta gibi kullanmanız, içindeki ısı yalıtım maddesine zarar verebilmektedir.

Termos Çantalarının Kumaş Yapısı ve Ürün Yapısı

Termos çantalarını diğer çantalardan ayıran ana etmen, içindeki yiyecek ve içeceklerin ısısını muhafaza etmesidir. Bunu da içindeki ısı yalıtımı sağlayan özel malzemeyle sağlar. Bilmemiz gereken ilk şey, bu çantaların özel maddeden yapılmış olmasıdır. Bu madde sayesinde dışarıdaki havayı içeri almadığı gibi, içerideki havayı da dışarı çıkarmaz. Zaten ısı muhafazasını da büyük oranda bu şekilde yapar. Aynı madde, itfaiyelerin kıyafetlerinde de kullanılmaktadır. Çantanın dış yüzeyi de oldukça sağlamdır. Ürünler, kalın bir kumaşla üretilmişlerdir. Su geçirmez, su itici özelliğe sahiptir. Bu nedenle içindeki ürünler de uzun süre ısısını muhafaza etmektedir. Fermuarları da oldukça kalındır. Bu da ürünlerin muhafaza süresinin artması sonucunu doğurur.

Sipariş, Teslimat ve Kargo

Termos çantalarımızda, minimum sipariş adedi, 1000 adettir. Daha az veya daha fazla miktardaki siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek alımlarda adet fiyatı değişecektir. Kişiye özel üretilen ürünlerimiz, son onayı müşteriden alınarak üretime girer ve bu nedenle iade bulunmamaktadır. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ya da müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargolar ile, sağlam ve korunaklı bir şekilde yollanır.

13 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Soğuk Tutucu Piknik Çantası – 10904

Promosyon Termos Çantaları, yanımızda olması gereken yiyecek, içecek vs, taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Soğuk Tutucu Termos Çanta – 10902

Promosyon Termos Çantaları, yanımızda olması gereken yiyecek, içecek vs, taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Soğuk Tutucu Termos Sırt Çanta – 10909

Promosyon Termos Çantaları, yanımızda olması gereken yiyecek, içecek vs, taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Termos Çanta – 10901

Promosyon Termos Çantaları, yanımızda olması gereken yiyecek, içecek vs, taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Termos Çanta – 10903

Promosyon Termos Çantaları, yanımızda olması gereken yiyecek, içecek vs, taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Termos Çanta – 10905

Promosyon Termos Çantaları, yanımızda olması gereken yiyecek, içecek vs, taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Termos Çanta – 10906

Promosyon Termos Çantaları, yanımızda olması gereken yiyecek, içecek vs, taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Termos Çanta – 10907

Promosyon Termos Çantaları, yanımızda olması gereken yiyecek, içecek vs, taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Termos Çanta – 10910

Promosyon Termos Çantaları, yanımızda olması gereken yiyecek, içecek vs, taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Termos Çanta – 10911

Promosyon Termos Çantaları, yanımızda olması gereken yiyecek, içecek vs, taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Termos Çanta – 10912

Promosyon Termos Çantaları, yanımızda olması gereken yiyecek, içecek vs, taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Termos Çanta – 10913

Promosyon Termos Çantaları, yanımızda olması gereken yiyecek, içecek vs, taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.