Spor sırasında yanımızda olması gereken eşyaları, kıyafetleri ya da ekipmanları taşımak için tercih ettiğimiz çantalar spor çantaları olarak adlandırılmaktadırlar. Bu gereçler, genelde büyük olduğu için spor çantaların hacmi de büyük olmaktadır. Söz gelimi, örneğin basketbol ya da voleybol oynayan bir sporcunun çantası, bir top, ayakkabı, çamaşır, havlu ve duş malzemelerini içine alabilecek kadar büyük, bunları taşıyabilecek kadar da sağlam olmalıdır. Kalitesinin yanında, spor çantalarının kıyafetimize uygun ve uyumlu olması da önemlidir.

Spor çantaları da diğer çantalar gibi, birçok insan için bir ihtiyaçtan öteye geçmiş durumdadır. Bu nedenle alacağınız ürünü seçerken kriterlerinizi -kalite, şıklık, uzun ömürlülük, sağlamlık- çok iyi belirlemelisiniz. Çoğu üründe kadın-erkek farklı ürünler tercih edilse de piyasada Erkek Spor Çantası ve Bayan Spor Çantalarını ayrı ayrı bulabilmek mümkündür.

Bayan Spor Çantası Modelleri ve Fiyatları

Kıyafet ve giyim denilince kadınlara ayrı bir parantez açmak gerekir. Yapı olarak giyime oldukça önem veren kadınlar, konu aksesuar olunca da oldukça titiz seçimler yapmaktadır. Hal böyle olunca, bayan çanta modelleri olarak binlerce çeşit ürün ortaya çıkmaktadır. Kadınların, spor yapmaya giderken yanlarında götürdükleri eşyalar ve bunların yanında makyaj ya da bakım malzemeleri için oldukça geniş çantalara ihtiyaçları vardır. Söz konusu eşyaları taşımak için ayrı bir çanta arayan müşterilerimiz için de Küçük çanta modellerimizi tercih edebilirler. Global Promosyon olarak biz, her üründe olduğu gibi, Bayan Çanta ürünlerinde de en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. Dolayısıyla, Ucuz Spor çanta modelleri arayan müşterilerimize, en doğru ürünü, en uygun fiyata ulaştırıyoruz.

Erkek Spor Çantası

Önceleri, sadece sırt ve omuz çantaları bayanlar için özel bir aksesuar olarak kullanılsa da son yıllarda tüm çantalar erkekler için de ihtiyaç kadar bir aksesuar olmaya başlamıştır. Söz gelimi, bir kemer, bir cüzdan kadar, sırttaki veya omuzdaki bir çanta da erkeklerin vazgeçilmez eşyalarından biri haline gelmiştir. Koşu, yüzme, futbol, voleybol, halı saha gibi sportif aktiviteleri yapmak için yanımızda bulunması gereken eşyaları koymak için kullandığımız Spor Çanta modelleri en çok kullanılan aksesuarlardan biridir. Hal böyle olunca, günümüzde klasik giyim ürünleri satan birçok firma, spor çanta da satışı yapmaktadır. Daha da ötesi, artan rekabet sonrası reklama duyulan ihtiyaçla birlikte, spor çantaları artık birçok firma özellikle spor salonu, halı saha işleten firmalar, spor kulüpleri tarafından promosyon ürünü olarak da tercih edilmektedir.

Çanta çeşitleri nelerdir?

Global Promosyon olarak, uzun yıllardır birçok promosyon ürününü siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Çok büyük kurumsal firmaların yanında, küçük ve orta ölçekli firmalara da hizmet vermekteyiz. Bunda, kalitemizin yanı sıra, ürün gamımızın çok geniş olmasının da büyük katkısı bulunmaktadır. Her promosyon üründe olduğu gibi, Bez Çantalar, Evrak Çantaları, Fotoğraf Makinası Çantaları, Kozmetik Çantalar, Laptop Çantaları, Sırt Çantaları, Seyahat Çantaları, Plaj Çantaları, Torba Çantalar, Termos Çantaları, Okul Çantaları, Bel ve Omuz Çantaları… Tüm Promosyon Çanta ürünlerimizde de geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. Bir telefon, ya da promosyoncantalari.com web sitemizden dolduracağınız form ile bize ulaşmanız yeterlidir. İhtiyacınızı anında belirliyor ve doğru ürünü tercih etmenizde sizlere rehberlik ediyoruz.

En Uygun Kadın ve Erkek Spor Çanta Modelleri Hangileridir?

Sağlık bilincinin gelişmesiyle birlikte spor olan yönelim, beraberinde spor çantalarına olan rağbeti artırmıştır. Bununla birlikte, artan rekabet gücü, bu çantaların birer promosyon ürünü olarak tercih edilmesine neden olmuştur. Öte yandan, bu çantaların ihtiyaçtan öte bir aksesuar olarak düşünülmesi, giyilen kıyafete göre çanta seçilmesini beraberinde getirmiştir. Bu yüzden, her üründe olduğu gibi, Spor Çanta Çeşitleri de artmıştır. Promosyoncantalari.com olarak, spor çantalarında da sizler için geniş ürün yelpazemizle hizmet veriyoruz. Peki hangi ürünleri tercih edebilirsiniz?

Spora giderken yanınızda çok fazla ürün bulundurmayacaksanız, sırt çantaları tam size göre. El çantalarına göre, iç hacimleri biraz dar olsa da sizlerin yine de ihtiyaçlarına görecek ürünlerdir. Özellikle Spor Sırt Çantası arayan ister Bayan ister Erkek müşterilerimiz için oldukça geniş ürün seçeneklerimiz mevcuttur. Ürünlerimizin kenar cepleri,- yağmurlu havada kullanırsınız diye- şemsiye, su vb. küçük eşyalarınızı koymanız için idealdir. Ön tarafında en az bir tane cepler bulunur. Buraya, elinizin altında olması gereken küçük eşyalarınızı rahatça koyabilirsiniz. İç kısımda da en az bir tane ayrı bölme bulunur. Buraya da örneğin kirli eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Büyük model çantalarımızda, özellikle dağcıların kullandığı modellerde, ürünün dış tarafını muhafaza etmek için 2 tane tokalı askı bulunuyor. Askı kısmında ise, sağ ve sol askıları birbirine bağlayan ve ağır yükleri bile rahatça taşımanızı sağlayan tokalar bulunuyor.

Sırt çantalarına göre yükleme hacimleri oldukça geniş çantalardır. Bu yüzden, seyahat çantası olarak da kullanılır. Bu ürünümüzde, bir tane omuz askılı bulunmaktadır. Bu askı; kırılmaz, kaliteli plastik ya da metal tokalar ile çantaya bağlanmıştır. Ve bu sayede, elde taşımak üzere rahatça çıkarılabilir. Öte yandan, askının tam omzunuza temas edeceği alanda, geniş yüzeyi bulunan bir parça bulunur. Bu da çantadaki yükü omzunu yayarak, baskı yapmasını önler ve rahat bir taşıma sağlar. Ayrıca çantada, 2 tane de el askısı bulunmaktadır. Bu askıları cırt cırtla birleştiren bir parça bulunur. İç yün olan bu parça, çantayı taşırken askıların elinize zarar vermesini önler. Yine sırt çantalarında olduğu gibi, dışta bir tane küçük eşya gözü yer alır. Buraya, elinizi uzatınca hemen ulaşabileceğiniz ürünleri yerleştirebilirsiniz. Birçok modelimizde, çantanın altında yükseltici aparatlar kullanılır. Bu da özellikle çamurlu veya pis zemine konulan çantaların alttan su almasının ve kirlenmesinin önüne geçilmesini sağlar.

Spor Çantalarında Kumaş Yapısı

Spor Çantalarımızda, diğer çantalarımızda olduğu gibi 600-420 denye kumaş kullanılmaktadır. Bu kumaşın özelliği, özellikle yağmurlu havada, ya da çanta ıslak bir zemine konulduğu zaman su almamasıdır. Su itici özelliği sayesinde, içindeki eşyalarınız, kesinlikle ıslanmaz. Üretim aşamasında, serigraf baskı ve nakış transfer kullanılır. Böylelikle, özellikle dikiş yerlerinden kopan çantaların aksine, daha sağlam bir kullanım sağlar. Çantada, oldukça kaliteli fermuar sistemi tercih edilmiştir. İçine konulan eşyalar, fermuarı zorlasa da kolay kolay patlamayacak, bu şekilde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeyecektir.

Spor Çantalarında Ürün ve Gövde Yapısı

Spor Çantalarımızın, su almaz özellikte olduğunu kumaş bölümümüzde anlattık. Bu ürünlerimizin gövdesinde, 1 adet omuz askısı, 2 adet ise el askısı bulunur. Omuz askısı metal veya plastik tokalar ile ürüne entegre edilmiştir. Bunlar, istenmediği zaman üründen ayrılıp, sadece el askısıyla taşıma yapabilmenizi sağlar. Omuza gelen alanda, yükün omzunuza baskı yapmasının önüne geçen geniş yüzeyli kumaş parçası bulunur. El askıları ise, ürüne dikişle monte edilmiştir. Hemen kopma yapmaz. Burada da iki askıyı birleştiren, aynı zamanda yumuşak bir taşıma sağlayan parça bulunur. En az bir tane küçük eşya gözü vardır. Bazı modellerimizde, bunun yanında su taşımanızı sağlayan file cep de yer alır.

Neden Tercih Edilmeli / Nerelerde Kullanılır?

Promosyon Spor Çantaları, spor yapan kişilerin en olmazsa olmaz malzemesidir. Spor yapmak için yanımızda olması gereken eşyaları koyduğumuz bu çantalar, aynı zamanda promosyon çanta olarak da tercih edilebilir. Söz gelimi, bir spor salonu işletmecisi müşterilerine hediye ettiği bu çantalar ile salonunun reklamını yapabilir. Bundan da son derece büyük fayda ve gelir sağlayabilir. Öte yandan, bu çantalar, seyahat çantası olarak da kullanılabilmektedir. Dolasıyla oldukça faydalı ürünlerdir.

Teslimat ve Kargo

Spor çantalarımızda, minimum sipariş adedi, 1000 adettir. Daha az veya daha fazla miktardaki siparişleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yüksek alımlarda adet fiyatı değişecektir. Kişiye özel üretilen ürünlerimiz, son onayı müşteriden alınarak üretime girer ve bu nedenle iade bulunmamaktadır. Üretim sonrası anlaşmalı kargolarımız ya da müşterilerimizin anlaşmalı olduğu kargolar ile, sağlam ve korunaklı bir şekilde yollanır. Patlak, ezik veya defolu koliler teslimat sırasında kargo şirketinin yetkilileri nezaretinde açılarak tutanak tutulmalıdır.

35 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Show sidebar

Promosyon Spor ve Seyahat Çantası – 10224

Spor yada seyahat sırasında yanımızda olması gereken eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Sırt Çantası – 107121

Sırt Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Sırt Çantası – 107122

Sırt Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Sırt Çantası – 107123

Sırt Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Sırt Çantası – 107124

Sırt Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Sırt Çantası – 107125

Sırt Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Sırt Çantası – 10718

Sırt Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Sırt Çantası – 10719

Sırt Çantası  iş, Okul ve Günlük hayatınızda gerekli eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Spor ve Seyahat Çantası – 10201

Spor yada seyahat sırasında yanımızda olması gereken eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Spor ve Seyahat Çantası – 10202

Spor yada seyahat sırasında yanımızda olması gereken eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Spor ve Seyahat Çantası – 10203

Spor yada seyahat sırasında yanımızda olması gereken eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.

Spor Ve Seyahat Çantası – 10204

Spor yada seyahat sırasında yanımızda olması gereken eşyaları taşımak amacı ile oluşturulan geniş, hacimli ve dayanıklı çantalardır. Bu kategorideki çantaların fiyatları büyüklük, kullanılan malzeme, baskı yada nakış ve cep sayılarına göre belirlenmektedir.